AnasayfaMagazinciler Birliği‘Horeca’ Renkli Bir Dünya Sunuyor

‘Horeca’ Renkli Bir Dünya Sunuyor

HORECA MARKASI, 2015’TE BÜYÜLEYECEK

Restoran, cafe, hotel ve işletmelerin ihtiyacı olan ürünleri tasarlayan ‘Horeca Butik Malzeme’ markası, 2015’te Uzakdoğunun ve Afrika’nın mistik esintileriyle bütünleşmiş olağanüstü tasarımlarla, evlere ve iş yerlerine girmeye hazırlanıyor.

Firmanın Satış ve Pazarlama Koordinatörü Cengiz Çörekçi yaptığı açıklamada, “İthal ve yerli porselen yemek gruplarını, çatal-bıçak setlerini, bardak takımlarını, led mum ve endüstriyel mutfak ürünlerini aynı çatı altında satışa sunuyoruz. Tasarımlarını firma bünyesinde yaptığımız ahşap ürünlerin yanı sıra, işletmelere özel koleksiyonlarda hazırlıyoruz. Ayrıca, The Magic Cloth Sihirbez ve Mikro Plament ürünlerinin ithalatcısı, Frozen pipetlerin imalatçısıyız ve piyasadaki rakiplere göre fiyat politikamız oldukça uygun” bilgisini verdi.

Hediyesi ile Çoğalan Romantizm

İs kokusu olmadan, mum eridi, bir yere damladı endişesi yaşamadan, kolay şarj olabilen ‘HORECA Led Mum’ hayatı kolaylaştırırken, özellikle yüksek sarfiyat olan işletmelerde giderleri de önemli ölçüde azaltıyor. Açık havada da rahatlıkla kullanabilen ve şamdan, kandil, aplik seçenekleri sunan hediyeli ürün, yaşamak istediğiniz romantik anlara uzun saatler eşlik ediyor.

www.horeca.web.tr

Op. Dr. Cihantimur i
THY Hostesi İşinde

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.