AnasayfaMagazinciler Birliğiİlyas İzdiham Yararttı

İlyas İzdiham Yararttı

Pop müziğin yıldızı İlyas Yalçıntaş, Antakya Palladium Alışveriş Merkezi’nde yapılan imza gününde sevenleriyle buluştu. Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen imza günü izdihama sahne olan Yalçıntaş, canlı performansıyla müzik ziyafeti verdi.

İlyas Yalçıntaş’ı görebilmek için saatlerce bekleyen bir hayranı ünlü şarkıcıyı karşısında görünce gözyaşlarını tutamadı. Ünlü popçu ağlayan hayranına sarılarak sakinleştirdi. İlyas Yalçıntaş, tüm soruları da içtenlikle yanıtladı.

Geçtiğimiz günlerde İran turnesi konserine birkaç saat kala iptal olan Yalçıntaş, “Ümidimi kaybetmedim. İran’da büyük bir hayran kitlem var. Mutlaka orada konser vereceğim. Neredeyse 40 yıldır bir pop sanatçısı İran’da sahne alamamış. Bu engeli mutlaka kıracağım ve İranlılarla buluşacağım” diye konuştu.

Hedeflerim büyük

İlyas Yalçıntaş, “Benim en büyük aşkım müzik. Sabahlara kadar stüdyoda olmaktan, sahne ve imza günlerine katılmaktan aşka vakit bulamıyorum. Hedeflerim çok büyük. Bunun için de gece gündüz çalışıyorum” dedi.

Playback yapan şarkıcılarla ilgili açıklamalarıyla çok konuşulan İlyas Yalçıntaş’ın bir soru üzerine “Bugüne kadar hiç playback yaparak dinleyicimi kandırmadım. Bundan sonra kandırmam. İnsanlar bizi dinlemeye geliyor. Kendi dinleyicime saygısızlık yapmam” sözleri uzun süre alkış aldı.

Oyunculuk teklifleri aldığını söyleyen İlyas Yalçıntaş, “Oyunculuk yapmayı istiyorum. Geçtiğimiz günlerde de bir diziden teklif geldi. Ancak henüz net bir şey yok ama bir müzisyeni oynayabilirim” dedi. Hayranlarıyla tek tek selfie çektirip imza dağıtan İlyas Yalçıntaş, en kısa zamanda Antakya’ya yeniden geleceğinin sözünü verdi.

“Hydre”den Muhte

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.