Anasayfaİş DünyasıInstagram’dan nasıl para kazanılır sorusu yanıt buldu, 250 dolarını almayan kalmayacak!

Instagram’dan nasıl para kazanılır sorusu yanıt buldu, 250 dolarını almayan kalmayacak!

Ticari danışman Abdullah Koçoğlu, “Instagram para dağıtıyor, almayan kalmasın!” uyarısında bulundu.

Ticari Danışman, Yazar ve Sanatçı Abdullah Koçoğlu, namı diğer Joker Abdul, Youtube kanalında yayınladığı videolu açıklamasında, Instagram’ın 10 bin üzerinde takipçisi olan kullanıcılara 250 dolar ila binlerce doları aşan aralıkta ödeme yaptığını belirtti.

Instagram’ın ödeme yaptığı ilk grup kullanıcılar arasında yer aldığını ifade eden Koçoğlu, yayınladığı videoda şu açıklamalara yer verdi:

“Instagram 10 bin takipçi sayısını aşan kullanıcılara 250 dolar ila binlerce doları aşan ödeme yapıyor. 250 dolar kazandım. Bu parayı nasıl kazandığımı sizlerle paylaşıyorum. Profesyonel hesaba geçiş yaptıktan sonra ‘rozetler’ özelliğini aktif ederek ve Instagram’ın topluluk kurallarına uygun yayın yaparak siz de minimum 250 dolar kazanabilirsiniz.” İfadelerine yer verdi.

Koçoğlu Youtube kanalında yayınladığı videoda ayrıca, kullanıcıların yapmaları ve yapmamaları gereken detayları da etraflıca anlattı ve tarafına yapılan ödemenin banka dekontunu paylaştı.

İşte, Joker Abdul Youtube kanalında yayınlanan videonun açıklama bölümünde yer alan diğer bilgiler:

Instagram para kazanma, instagramdan para kazanma, instagram rozetler sekmesini kullanıcılara sunarak para kazanma özelliğini aktif etti. Rozet kazanmadan da Instagram’dan para kazanabilirsiniz. Profesyonel hesaba geçtikten sonra sadece 2 canlı yayın yaparak 250 dolar kazandım. Nasıl kazandığımı, banka dekontumu ve yaptığım hataları sizlerle paylaşıyorum. Siz, Instagramdan benim kazandığımdan çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Hemen kolları sıvayın derim!

Arama etiketkeri:
instagram para kazanma, instagramdan para kazanma, instagram para kazanmak, instagramdan para nasıl kazanılır, instagramdan para nasıl kazanılıyor, instagram’da para nasıl kazanılır, instagram rozetler, instagramdan para, instagram ödeme alma, instagram ödeme yöntemi, instagramdan ne kadar kazandım, instagram ilk paramı ödedi, instagramdan ilk paramı kazandım, instagram ödeme yaptı, instagram rozetler açma, instagram rozetler ödeme alma, instagram rozetler para kazanma, instagramdan para kazanılır mı, ilk paramı çektim

Meliha Barutçu'dan

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK