AnasayfaMagazinİrem Derici’den çarpıcı açıklamalar…!

İrem Derici’den çarpıcı açıklamalar…!

Ünlü şarkıcı İrem Derici, katıldığı şov programında kendisi ve yaptığı müzik hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı…

Başarılı şarkıcı İrem Derici önceki gece Mesut Yar’ın sunduğu ‘’Burada Laf Çok’’ programında ilginç açıklamalarda bulundu.

‘’Düşler ülkesi’’ şarkısıyla çok büyük bir çıkış yakaladığını dile getiren İrem Derici, ‘’Madem bu işi yapmak istiyorum, pop müzikle girmeliydim’’ dedi. Son şarkısı ‘’Zorun ne sevgilim’’ ile müzik piyasasını sallayan Derici, şarkının remix yapımlarına sitem etti: ‘’Bir nenem bu şarkıma remix yapmadı!’’

Programda ’’O Ses Türkiye’’ yarışmasındaki koçu olan Hülya Avşar’la ilgili soru sorulması üzerine Derici,’’Yarışmada Hülya Avşar’ın müziğime değil karakterime etkisi oldu. Müzik için fazla bir etkileşim yaşamadık. Ancak kendisini yaşam koçum gibi görüyorum. Beni bu yönden çok etkiledi’’ dedi.

İnsanların kendisi hakkında sürekli olumlu konuşmalarına ilginç bir yönden yaklaşan İrem Derici,’’ İnsanların beni sevmesinin sebebi doğal olmam. Her zaman kötü şeyleri düşünerek hazırlık yapıyorum. Bugün onlar başarılı olduğum için beni seviyor olabilirler yarın başkası çıkar onu severler benden vazgeçerler. Bu nedenle ben kendim olmaktan hiç pişman olmadım. Böyle kalmaktan da memnunum. Çünkü yapay olmayı asla sevmedim.’’ dedi.

SOSYETEALEMİ.COM

İşte olay klip “
Hande Yener den bir

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.