AnasayfaAlışverişİstanbul Bilişim firması 1 Nisan-30 Haziran 2020 tarih aralığında 10 bin üzeri teslimat gerçekleştirdiğini açıkladı!

İstanbul Bilişim firması 1 Nisan-30 Haziran 2020 tarih aralığında 10 bin üzeri teslimat gerçekleştirdiğini açıkladı!

Pandemi ile birlikte muadil teknoloji firmaları gibi mücbir sebeplerle ürün teslimatlarında problem yaşadığı bilinen teknoloji devi İstanbul Bilişim firması, 1 Nisan-30 Haziran 2020 tarih aralığında 10 bin üzerinde teslimatı gerçekleştirdiğini bildirdi.

Kurum içi belgelerini kamuoyu ile paylaşarak şeffaflık politikası uygulayan firmanın sözcüsü Finans Müdürü Kemal AKARSU, katıldığı canlı yayında yaptığı açıklamada, 30 Ağustos 2020 tarihinin Türkiye’de teknoloji sektöründe yaşanan sorunlar adına önemli bir kilometre taşı olduğunu; söz konusu tarih itibariyle tedarik, gümrük, teslimat gibi kademelerde yaşanan tüm aksaklıkların tümüyle son bulacağını belirtti. Akarsu konuşmasında, pandemi dönemine dair iyileşme sürecinde yaşanan olumlu gelişmeler ile birlikte tedarikte ve teslimatta yaşanan sorunların da kademeli bir şekilde sonlandığına, 2002 yılından buyana hizmet veren İstanbul Bilişim firmasının gerek 150 milyonluk sermaye altyapısıyla gerekse güçlü kadrosuyla müşterilerine çözüm odaklı hizmet sunmaya son hız devam ettiğine de değindi.

İşte, İstanbul Bilişim firmasının belirttiği tarih aralığında yaptığı ve kamuoyu ile paylaştığı teslimata ilişkin liste.