AnasayfaMagazinciler Birliğiİstanbullu Enjoy Club’te Eğleniyor

İstanbullu Enjoy Club’te Eğleniyor

ENJOY CLUB KURUÇEŞME 2014’ÜN TREND MEKANI OLMAYA ADAY

İstanbul’da mekan saymaya kalksanız, iki elin on parmağını geçmez. Magazin dünyası buna kendi dilinde ‘TOP 10 CLUB’ der. Pekala; nedir bir mekanı mekan yapan ve müdavimleri mıknatıs gibi manyetik bir alanla kendine bağlayan, sadece eğlencesi mi? Tabi ki HAYIR.

HİZMET, ETKİNLİK, KONSEPT ve HESAP LÜTFEN

İşte karo ası…

Hizmet önemlidir, ardı sıra mekanı hareketli kılan etkinlikleri gelir, konsepti de yadsınmayacak ölçüde ağırlık ihtiva eder ve final; hesabın uygunluğu ve dürüstlük.

ENJOY CLUB KURUÇEŞME TAM DA BÖYLE BİR MEKAN

Şovlarıyla, görselliğiyle, hizmetiyle ve gecenin sonunda gelen beklentinizle örtüşen hesap fişiyle, “Budur!” dedirtiyor.

Mekanın patronu Adem Baltacı, içilen içkilere varıncaya kadar ihtimamlı davranıyor. Kapı ticareti diye adlandırılan alkol satıcılarını, dükkanın önünden bile geçirmiyor ve özellikle içkileri bizzat Metro ve benzeri ticari marketlerden satın alıyor. İçkisinden mezesine varıncaya kadar kaliteli kokan mekanda, fiyatlar da piyasa rayicine oranla oldukça uygun.

Viskilerin ve Votkaların dublesi 30 TL , şise açtırırsanız 400-450 TL aralığında seyrediyor. Üstelik de yanında enerji içeceğinden, sodasına, çerezinden, cola’sına her şey ücretsiz.

Bu arada hatırlatma da fayda var, bu gece yani; 31.01.2014 Cuma gecesi, renkli performansıyla DJ kabinindeki isim İdo olacak. İzdiham yaşanacak gecede, eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek.

ENJOY CLUB NEREDE?

Adres: Kırbaç sok. No: 13-15   Besiktaş/Kuruçeşme’de bulunan Club, ayak altı denecek kadar kolay bir adrese sahip.

Tel: [0532] 280 71 11

PAYLAŞ:
Dünyaca Ünlü Pro

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.