AnasayfaBültenlerİstMarina AVM’de Rafet El Roman rüzgarı esti

İstMarina AVM’de Rafet El Roman rüzgarı esti

Kartal sahilde denize nazır konumda, açık alan ferahlığı ile kapalı alan konforunu bir arada sunan yeni nesil alışveriş merkezi İstMarina, Türk pop müziğinin romantik sesi Rafet El Roman’ı ağırladı.

Şarkılarıyla gönüllere taht kuran ünlü sanatçı, hafta sonu İstMarina AVM’de verdiği konser ile kendisini dinlemeye gelen sevenlerine unutulmaz bir gün yaşattı. Alanı tam kapasite dolduran yüzlerce müziksever keyif dolu konserde müzik ziyafeti yaşadılar.

Birbirinden duygu yüklü şarkılarıyla iz bırakan bir performansa imza atan El Roman, 7’den 70’e her yaş grubundan seyircinin olduğu konserde salonu dolduran yüzlerce kişiyi bir kez daha sesine ve kendisine hayran bıraktı.

‘Seni Seviyorum’, ‘Özledim’, ‘Ömrümün sahibi’, ‘Yalancı Şahidim’, ‘Kalbine Sürgün’ gibi en sevilen şarkılarını İstMarina AVM izleyicileri ile hep bir ağızdan söyleyen El Roman, 1 saate yakın sahnede kalarak şarkılarıyla kendisini dinlemeye gelenlere duygu dolu anlar yaşattı.

“Konserler AVM’lere taşındı”

Konser öncesi soruları yanıtlayan ünlü sanatçı, “Bugün İstMarina AVM’deyiz. Gerçekten müthiş bir ortam ve kalabalık var. Yıllar önce henüz inşaat halindeyken İstMarina’ya yatırım için ev bakmaya gelmiştim. Şu an gördüğümde çok pişmanım, keşke alsaydım dedim. Gerçekten müthiş başarılı bir işletme olmuş. Bugün ise kader bizi İstMarina’nın bu güzel ortamında konser için buluşturdu. Eskiden halk konserleri alanlarda, meydanlarda yapılırdı. Şimdi AVM’lerde yapılıyor. Bu nedenle, bizi halkla buluşturan İstMarina AVM’ye teşekkür ediyorum” dedi.

İstMarina Alışveriş Merkezi hakkında:

Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortasında değeri her gün artan Kartal sahilinde konumlanıyor. Yeni açılan Halkalı-Gebze Marmaray hattının Yunus durağında bulunan Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstMarina, restoranları ve Türkiye’nin önde gelen markalarını da içerisinde barındırıyor. 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, 3 kattan oluşan İstmarina Alışveriş Merkezi’nde 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal alan da yer alıyor. 250 Milyon Euro yatırımla, 200 bin metrekare alanda inşa edilen alışveriş merkezinde yaklaşık 200 ticari alan bulunuyor.

Red Bull Basement Fe
Gıda takviyesi paza

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK