AnasayfaMagazinJustin Timberlake konserine ünlü akını…!

Justin Timberlake konserine ünlü akını…!

Justin Timberlake hayranları gündüz saatlerinden itibaren İtü Arena’nın kapısında uzun kuyruklar oluşturdu. Saat 17.00’de kapı açıldığı anda sahne önüne doğru çığlık çığlığa koşan kalabalık, İTÜ Stadyumu’nu çok kısa bir sürede doldurdu…

Turnesine 31 Ekim 2013 tarihinde start veren Timberlake, Türk hayranlarıyla ilk kez İstanbul’da buluştu! Timberlake yaklaşık 2 saat sahnede kaldı. Konserden 2 gün önce eşiyle İstanbul’a gelen yakışıklı şarkıcı, Boğaz Turu yaptı ve Tarihi Yarımada’yı da ziyaret etti.

İstanbul konserini, Türkiye’nin dört bir yanından gelen Timberlake hayranlarının yanısıra, çevre ülkelerden gelen seyirciler de izledi.
Türkiye’ye 100 kişilik bir ekiple gelen Timberlake, hem şarkılarıyla hem dans şovlarıyla izleyenleri kendine hayran bıraktı. Justin Timberlake, izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Konserde, Soma’da yapılacak okula yardım toplamak amacıyla “Çocuklar Gülsün Diye” Standı kuruldu. Gecenin sonunda BKM ve MAP’in de katkısı ile 50 000 TL bağış gerçekleştirildi.

Konsere sanat ve medya dünyasının da ilgisi büyük oldu. Tolga Çevik, eşi Özge, çocukları Tan ve Tuna ile gelirken, Ayşe Özyılmazel, sevgilisi yönetmen Ketche ile geldi. Işın Karaca, Tuba Ünsal, Mustafa Erdoğan, Ayşe Tolga, Murat Cemcir, Büşra Pekin, Onur Akay, Fettah Can ve sevgilisi Cansu, Farah Zeynep Abdullah, Nihat Odabaşı, Özge Borak, Ali Sunal, Pınar Aylin, Ömür Gedik, Ferhat Göçer ve Önder Bekensir gibi ünlü isimlerde konseri izleyenler arasındaydı.

PAYLAŞ:
Kronik Ağrı ve Seb
Güzel şarkıcı Ay

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.