AnasayfaMagazinciler BirliğiKahramanmaraş’ta EMITT 2017 Rüzgarı Esti

Kahramanmaraş’ta EMITT 2017 Rüzgarı Esti

İstanbul Büyükçekmece Tüyap Fuar Merkezinde bu yıl 21.’si gerçekleştirilen EMİTT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına Kahramanmaraş Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Ticaret ve Sanayi Odası DOĞAKA –Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı bünyesinde katıldı.

DOĞAKA Ajansı üzerinden her yıl EMİTT fuarına katılan Doğu Akdeniz ve Doğa Turizminin İncisi Kahramanmaraş birde yeniliğe imza atarak görkemli standına KMTSO ile şehrin turizm konaklama merkezlerini de Büyükşehir Belediyesiyle birlikte katmış. Kalkınma ajansları stantları arasında ençok ilgiyi gören, Kahramanmaraş İl Kültür ve Turizm Müdürü Seydihan Küçükdağlı’yı biran olsun yalnız bırakmayan ziyaretçiler daha ilk günden EMİTT 2017’nin Parlayan Turizm Yıldızının Kahramanmaraş olacağını gösterdi.

Dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri olan EMİTT Fuarı ziyaretçileri Kahramanmaraş standında şehrin milli tatları dondurma, tarhana, fıstık ezmesi, kırmızıbiber, hakiki sahlep, Maraş çöreği ve baklavasının lezzetine hayran kaldılar. EMİTT fuarında Kahramanmaraş’ı valilik ve büyükşehir belediyesi adına İl Kültür ve Turizm Müdürlükleri, ticaret ve sanayi de Kmtso, yöresel lezzette haşiroğlu tarhana, mado, mar aşk çörekleri turizmde ramada, clarion,safronn hotelleri temsil ediyor. İstanbul da fuarın ilk gününde Kahramanmaraş’ı kentin sivil toplum kuruluşları da yalnız bırakmadı. Trabzon Kahramanmaraş Kardeşlik Köprüsü Derneği Başkanvekili gazeteci Eyüp Kadir Kılcı da ziyaret etti. Fuarın şehrin tanıtımına, kültür ve turizm değerlerine hak ettiği değerleri kazandırması yönünde duygu ve düşüncelerini İl Kültür Turizm Müdürü Seydihan Küçükdağlı ile paylaştı. TRABMARDER Başkanvekili tanıtım standında ziyaretçileri karşılayan ekibin çok profesyonel ve hoşgörülü insanlardan olması şehre artı değer kattığını ziyarete gelen herkesin bu farklılığı gözlemleyebildiğini söyledi.

26 Ocak Perşembe günü açılışı yapılan ve 29 Ocak 2017 Pazar günü sona erecek olan EMİTT 2017 fuarına İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarından Metrobüs ile çok rahat ulaşım sağlayabilirsiniz. Metrobüs’ün son durağı Beylikdüzü’nde TÜYAP’da.

Avfest Temsilcilikle
Avfest Dergisi 7 Dü

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.