AnasayfaAlışverişKalplerde çiçek açtıran koku

Kalplerde çiçek açtıran koku

Kalbinizde çiçek açtıracak bu taze ve dokunaklı floral koku, Technico-flar’dan Irene Farmchidi tarafından oluşturuldu.

Duyusal bir koku

Floral notaların parlak bir buketi olan bu yeni koku, manolya çiçeklerinin neşeli notalarını içermekte. Bu çiçeksi birleşim beyaz misk bazının greyfurt, limon, portakal ve kalabri- ya bergamot özlerinin lezzetli turunçgil üst notalarından geliyor. Huile Prodigieuse®’deki imza nota olan portakal çiçeğini içeren yağ, turunç özü eklenmesiyle taze bir form alıyor.

NUXE yeni kokuyu yaratırken, ham maddelere ulaşmak için Technicoflor ile çalıştı. Ürünün içeriğindeki limon ve kalabriya bergamot yağları sorumluluk sahibi üreticilerden gelirken, portakal özü adil ticaret sertifikasına sahip.

1991’de yaratıldığından beri kadınların kalplerini kazanan Huile Prodigieuse®, dünyanın her tarafında eczaneler ve güzellik mağazalarında bulunan mutlak bir cilt bakım ürünü. İlhamı NUXE’ün kurucusu ve CEO’su Aliza Jabes’in önsezilerinden geliyor. Yoğun bir hayatı olan genç anne, tek bir adımda yüz, cilt ve saçları güzelleştirecek doğal içerikli ve çok amaçlı bir kuru yağ yaratma fikrini ortaya çıkarıyor. Zamanla bu güzellik sırrı bir arkadaştan diğerine, anneden kızına ve ünlüler arasında yayılmaya başlayarak Fransa’nın bir numaralı kuru yağına dönüşüyor. Oradan da Belçika, İspanya, İtalya ve Polonya gibi ülkelere yayılıyor.

Botanik 7 değerli yağın faydalı bileşimi

Huile Prodigieuse® Florale cildi ve saçları nemlendirme, onarma ve güzelleştirme özelliklerini ispat etmiş klasik versiyonuyla aynı doğal bileşenlerden oluşuyor. %96.9 doğal kökenli içerikten oluşan ürün, yedi botanik yağ içermekte: Tsubaki (nemlendirici), Argan (onarıcı), Makademya (besleyici), Hodan (pürüzsüzleştirici), Kamelya (nemlendirici), Fındık (koruyucu), Tatlı Badem (yumuşatıcı). Huile Prodigieuse® Florale de orijinal versiyonu gibi kendine özgü kuru yağ dokusuyla ciltte ipeksi bir his ve yağsız bir görünüm oluşturmayı sağlıyor.

Reebok Club C yenide
Türkçe rap ve alte

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK