AnasayfaBültenlerKara tren türküsüyle ünlenmem pek tesadüf değildi

Kara tren türküsüyle ünlenmem pek tesadüf değildi

Muhteşem sesi ve türküleriyle herkesi kendine hayran bırakan Yavuz Bingöl Les Ambassadeurs Hotel’de sevenleriyle buluştu. Geçtiğimiz günlerde kalbine stent takılan sanatçı sağlık durumuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu “anjiyodan sonra sabahları yürüyüş yapıyorum, sigarayı bıraktım, kendime dikkat ediyorum. Sağlıklı yaşamak için elimden geleni yapıyorum. Gece yemeği kestim. Doktorum on bin adım önerdi. Ama ikibinlerde kalıyorum sürekli.

İki sinema filmi çekecek olan sanatçı filmleriyle ilgili çok çarpıcı açıklamarda bulundu “uzun süredir üzerinde çalıştığım projem var. Biri komedi diğeri de kendi hayatımı anlatacağım drama film. Drama olan film benim dört beş yıldır çalıştığım bir proje. Artık içime gömüldüm. Bir şekilde sponsor bulup çekmek istiyorum. Gerçek hikayem olduğu için dışardan kurgulu olduğu zaman gerçekten sapma olabiliyor, sıcaklığından çıkabiliyor. Dramaya biraz geç kaldım ama çalışıyorum. Komedi filmi için iki tane solist var biri genç diğeri de orta yaşın üstünde. Biri Kibariye ve diğeri Demet Akalın’ı düşünüyoruz. İkisine de gönderdik senaryoyu. Ben varım misafir oyuncu olarak kabadayıyı oynuyorum, birde başrolde Mahir İpek’i düşünüyoruz. Drama olan film de 10 yaşındaki halim olacak. Gençlik yıllarım olmayacak. Çocukluğum gerçekten güzeldi. Babamın mesleği dolayısıyla beş ayrı ilde okudum ilkokulu. Hep kara trenlerde geçti çocukluğum. Kara tren türküsüyle ünlenmem de pek tesadüfi değil, Allah’ın kendisini gösterme şekli belkide. Sürekli trenle yolculuk yapardık. Çok zengin bir çocukluğum var aslında, hayallerinin peşinden koşan, bayramlarımız, insan ilişkilerimiz daha farklıydı, güzeldi. O kuşağı şimdiki sinema seyircisine aktarmak istiyorum.

Muhabirler ünlü olmanın zorluklarını sorduğunda sanatçı gülerek şu cevabı verdi: “ünlü olmak zor. Bazen hiç kimse in tanımadığı yerlerde elimi kolumu sallayarak gezmek istiyorum. Ama yine de sevmek sevilmek, hayranların ilgisi bambaşka bir tat. Yeniden dünyaya gelsem gene aynı mesleği yapmak isterim. Müzikle uğraşmak, müzisyen olmak isterdim.”

İşimiz gereği had
Serkan Kaya hayranla

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK