AnasayfaBültenlerKempinski Hotel The Dome Belek’te 

Kempinski Hotel The Dome Belek’te 

Yazın incisi Ağustos ayını, yeşilin ve mavinin en güzel buluşma noktasında karşılayın!

Akdeniz’in eşsiz sahilleri ve doğanın göz kamaştıran güzelliği, Kempinski The Dome Belek’te sizleri benzersiz bir deneyime davet ediyor. Her gün taze ve doğal malzemelerle, özenle hazırlanan benzersiz lezzetler, damaklarda yarattığı hazzın yanı sıra unutulmaz anılar yaşatıyor.

Doğaya ve tarihe saygılı mimarisi ve butik otel anlayışı ile bir araya gelerek, geleneksel ve modern mutfağın uyumunu bünyesinde barındıran Kempinski Hotel The Dome Belek menüleri, Ağustos ayında her günü sürprizlerle karşılıyor.

Tüm gün boyunca sahilde ya da havuzda serinlemenin en lezzetli yolu için hazırlanan kokteyller, kişiye özel olarak tasarlanarak akşamüstü meltemlerine eşlik ediyor.

Kempinski hakkında:

1897 yılında kurulan Kempinski Hotels, Avrupa’nın en eski lüks otel grubudur. Kempinski’nin kusursuz kişisel hizmet ve üstün misafirperverlik konusundaki zengin mirası, mülklerinin münhasırlığı ve bireyselliği ile tamamlanmaktadır. Kempinski şu anda 34 ülkede 78 beşyıldızlı otel ve konut portföyünden oluşmakta ve Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya ve Amerika’da yeni mülkler eklemeye devam etmektedir. Her biri, kendi mirasını kaybetmeden Kempinski markasının gücünü ve başarısını yansıtıyor. Portföy tarihi dönüm noktası mülkleri, ödüllü kent yaşam tarzı otelleri, seçkin tatil köylerini ve prestijli konutları içerir. Her biri, misafirlerine konumunun kültürel geleneklerini benimseyerek Kempinski’den bekledikleri kaliteyi yansıtıyor. Kempinski, dünyanın en büyük bağımsız otel markaları ittifakı olan Global Hotel Alliance’ın (GHA) kurucu üyesidir.

Red Bull Music Festi
Sosyal Medya Uzmanı

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK