AnasayfaFirmaya DikkatKendini Genelkurmay Başkanı Sanan PTT Şefi Şaşırttı

Kendini Genelkurmay Başkanı Sanan PTT Şefi Şaşırttı

15.06.2017 tarihinde 15.33’te İstanbul Bahçelievler PTT Müdürlüğü’ne bağlı bulunan (0212) 441 47 30 nolu telefonu arayarak Kargo Bölümüne bağlanan ünlü Ticari Danışman ve Reklamcı Abdullah Koçoğlu, “Ben Genelkurmay Başkanı, buyurun!” diye açılan telefona tepki gösterdi.

Koçoğlu yaptığı açıklamada, şu sözlere yer verdi; “Hukuksal bir tebliğ evrakına ilişkin mevzuatı araştırmak maksadıyla 15.33’te, 0212 441 47 30 nolu telefonu arayarak, 2 nolu kargo departmanını tuşladım. Buradan beni, PTT müdürünün yerinde olmadığını belirterek 1260 dahili numaralı bölüm şefine yönlendirdiler. Telefonun öbür ucundan lakayt bir tavırla, “Ben Genel Kurmay Başkanı, buyurun.” diyen bir erkek ses geldi. Bu terbiyesizliği kamu yararına duyuracağımı ve ilgili mercilere şikayette bulunacağımı belirttiğimde ise kişi tavrını ve üslubunu 180 derece değiştirdi. Adını sordum, söylemedi. Ben üsteleyince, çareyi telefonu yüzüme kapatmakta buldu. (0212) 441 47 30 nolu telefonu tekrar aradım ve yine 2 nolu tuşlamayı gerçekleştirdim. Karşıma çıkan hanımefendiden, 1260 nolu dahili telefonda konuştuğum şefin ad bilgisini benimle paylaşmasını talep ettim, ancak vermedi. Bu kez şefini kollayan memur kızın adını talep ettim. “Size adımı söylemek zorunda değilim!” diye tuhaf bir cümle kurdu.

Yetkilere Soruyorum: Bir devlet memuru, memur arkadaşlarının adını ya da kendi adını neden gizleme gereksinimi duyar? Bir PTT şefi, kendisini nasıl Genel Kurmay Başkanı olarak takdim eder? PTT Müdürü, nasıl olur da böylesine bir gevşekliği bu güne kadar fark etmez ya da müsaade eder? Tüm bu anlattıklarım, varsa PTT’nin telefon ses kayıtları ile sübuttur.”

Babaların Sağlığ

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK