AnasayfaBültenlerKoçoğlu: pasif Fetöcülere karşı piyasaları uyardı!

Koçoğlu: pasif Fetöcülere karşı piyasaları uyardı!

Danışman KOÇOĞLU piyasaları uyardı: “Sanayiciler ve Reklam Veren Firmalar Pasif Fetöcülere Dikkat Etmeli”

Ticari danışman ve mucit Abdullah Koçoğlu, sanayicileri ve reklam veren firmaları, pasif fetöcülere karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Engellilere, gazilere, yaşlılara, hamile kadınlara toplu taşıma araçlarında oturma kolaylığı getiren Oturmatik Projesi, bireysel koruma sağlayan İmdat Bilekliği, çocuklara Çipli Koruma Teknolojisi gibi toplumsal fayda sağlayan onlarca sosyal sorumluluk projesinin de mucidi olan Ticari Danışman Koçoğlu, özellikle yüksek ölçekli şirketleri ve reklam veren firmaları, finansal kaynaklarını kullanırken ve ticari iş birliğine odaklı anlaşma yaparken daha tedbirli olmaları konusunda uyardı.

Koçoğlu basına yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:

“T.C. hükümeti ve emniyet teşkilatı, istikrarlı operasyonları sayesinde Fetö belasının kökünü ülkemizden kazıyarak, aziz milletimize, adını altın harflerle yazdıran büyük bir armağan hediye etti. Ancak, halen bir kısım örgüt destekçisi pasif duruma geçmiş olabilir; böyle bir duruma karşı tedbirli olmak, öncelikle piyasada finansal akış sağlayan şirket sahiplerinin ve sonrasında tüm toplumun vatandaşlık görevidir.

Yüksek ölçekli şirketler ve reklam veren firmalar, yeterince araştırma yapmadan veya kimi olumsuz gelişmeleri ya da duyumları yok sayarak bir kısım 3. taraf firma veya kişiler ile finansal akış ilişkisi içerisine girebiliyor.

Anlaşma Yapacağım Kurumun ve Sahibinin şeceresini incelerim

Ticari Danışmanlık hizmeti verdiğim herhangi bir işletmenin finansal kaynaklarını yönlendirirken ve özellikle de reklam profilini oluştururken, çalışacağım firmaları ve sahiplerini olabildiğince yakın markaja alarak incelerim. Hiçbir şey yapılamıyor ise kurumun veya kişinin adı, “Kişi Adı – Fetö” veya “Firma Adı – Fetö” şeklinde GOOGLE arama motoruna yazılarak ön bilgi edinilebilir. Bir şaibe var ise tedbirli olmak her zaman iyidir. Zira, küçük bir kıvılcım bile ileride sizi de içine alan büyük bir yangın çıkarabilir.

Suç örgütlerine veya kişisine fayda sağlamak da suça ortak olmakla eş değerdir

Belli bir finansal güce ulaşmış şirketlerin, para akışlarını kontrol altında tutmaları ve her kademede dikkatli olmaları gerekir. Zira, kadrolarında çalışan sair kişilerin zafiyetleri ile şaibeli bir firmaya ya da kişiye kaynak sağlamak; karşı tarafta oluşacak olası bir şuça ortak olmakla eşdeğerdir. İleri dönemde yaşanacak olumsuzluklarda ise en büyük pay, olası suçu işleyen firmayı ya da kişiyi finanse eden; yani diğer bir deyişle, bilerek ya da bilmeyerek illegal oluşumu besleyen, büyüten, finansal akış sağlayan firmalara da ait olacaktır. Ticaretimi geliştireyim, bilinirliğim artsın, reklam yapayım derken, sonunda kötü reklam olmamak için, yanı sıra T.C. menfaatlerini hat safhada koruma ve tedbir sağlamak adına, sağlıklı, şeceresi temiz, illegal işlerle iştigal olmadığına yüzde yüz emin olduğunuz kaliteli kuruluşları ve kişileri seçin; ticari iş birliği içine onlarla girin. Unutmayın ki, ülke menfaatleri ve milletimizin salahiyeti her şeyin üzerindedir. Bu ülke bizim.”

İnternet teknolojis

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.