AnasayfaMagazinciler BirliğiKralın Baş Tacı Olmak İçin Ne Yapmalı?

Kralın Baş Tacı Olmak İçin Ne Yapmalı?

Hem kral hem de pazarlamanın vazgeçilmezi… Şimdi en çok onu; yani içeriği konuşurken kimler bu alandaki stratejilerini belirledi? Hangi kanallarda nasıl içerikler kullanılıyor? Yoksa her şeyden önce ‘içerik ve içerik pazarlaması nedir’i mi konuşmak gerekiyor?

Yeni sayımızda başka neler var?
“Eleştirdiğin şeyi önce sen yık!”
1980’li yıllarda Erol Olçok tarafından kurulan Arter’i, siyasal iletişim konusundaki faaliyetlerini ve son olarak aldığı Polaris Ödülü’nü Ajans Başkanı Cevat Olçok ile konuştuk.
“Biz Effie kazanmak için iş yapmıyoruz”
Yaşar Akbaş ve Orçun Onural ile Happy People Project’in Effie’de elde ettiği başarıyı ve bu başarının arkasındaki sırrı konuşmak için bir araya geldik.
Veritas’ın Arena Media Turkey dönüşümü
Tüm ajanslarının entegrasyon yolunda Havas Group’un Veritas Media ile gerçekleştirdiği affiliation anlaşması ile gerçekleşen Arena Media Turkey dönüşümü sürecini, Alberto Canteli ve Kaan Bülbüloğlu anlattı.

“Dijitale güvenin!”
MedyaNet Genel Müdürü Rima Erdemir ile Oracle’la gerçekleştirdikleri iş birliğini, datayı nasıl kullandıklarını, dijitalin ve basılı yayınların geleceğini konuştuk.

“Önemli olan doğal ve doğru olmak…”
Hürriyet’te Dijital Deneyim ve Reklam Hizmetleri Lideri olarak çalıştıktan sonra Ligatus Türkiye’ye Türkiye ve Orta Doğu Managing Director olarak geçen Emre Faks ile buluştuk.
“Satın alma yolculuğu artık çok değişti”
Görüntülenebilirlik ve marka güvenliği konusunda Nestlé ile beraber yeni adımlar atan Maxus, yükselen standartlarını ve yeni hedeflerini anlattı.

“Daha dünyayı değiştiremedik”
Publicis İstanbul Reklam Yazarı Nil Merdan, Publicis İstanbul Kreatif Direktörü Can Faga’ya sorularını sordu, tecrübeli reklamcı hem işe ilk başladığı yılları hem de günümüzdeki durumu anlattı.

Serhan Yavaş Anlatt
Bu Yazın En Renkli

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.