AnasayfaAlışverişLC Waikiki ile Monokrom ve Pastel Şıklık

LC Waikiki ile Monokrom ve Pastel Şıklık

LC Waikiki monokrom ve pastel akımlarından ilhamla özel bir koleksiyon hazırladı. Zamansız ve minimal çizgilerin pastel renklerle buluştuğu tarzıyla öne çıkan koleksiyon, sportif şıklık arayanların vazgeçilmezi olmaya aday.

LC Waikiki, son zamanların trendi monokrom tarzını ve pastel tonları öne çıkaran yeni bir koleksiyona imza attı. Paraşüt kumaşın başrolde olduğu koleksiyon, spor şıklık arayışında olanlar için kusursuz parçaları bir araya getirdi. Siyah ve beyazın yanında, mavi, gülkurusu ve bejin dikkat çektiği tasarımlar, rahatlığın yanı sıra soft renklerden vazgeçmeyenlere alternatifler sunuyor.

LC Waikiki’nin yeni koleksiyonunda sweatshirt ve tunik gömleklerden oluşan üst grubu bilek boy paçalı pantolonlarla ve pileli eteklerle kombinleniyor.

LC Waikiki hakkında:

1988 yılında kurulan ve 1997 yılından bu yana Türkiye’de LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında hizmet veren LC Waikiki, “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ve “ulaşılabilir moda” anlayışıyla Türkiye’yi giydiriyor. LC Waikiki, büyüme serüvenini 31 yıldır hem yurt içi hem de yurt dışında sürdürüyor. Hazır giyim sektörünün lideri LC Waikiki, bugün, 47 ülkede yaklaşık 1000 mağazası ve 47.700 çalışanıyla hizmet veriyor.

Ünlü müzisyen Tan
2020 Model yeni Rena

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK