AnasayfaMagazinciler BirliğiMaganda Avcı Ali Rıza Özdamar’a Ajdar Benzetmesi

Maganda Avcı Ali Rıza Özdamar’a Ajdar Benzetmesi

Maganda Avcı Ali Rıza Özdamar’a ve Hüseyin Karaman’a da Ajdar Benzetmesi

Ali Rıza ÖZDAMAR isimli internet magandası, bir süre önce yine internet üzerinden gerçekleştirdiği toplumsal kurallara ve ahlak kuramlarına aykırı olan, özellikle de kadınları hedef alan çirkin saldırılarıyla ünlenen “AJDAR” lakaplı Oğuzhan ERDOĞAN‘nın tahtına göz dikti.

Ticari Danışman Abdullah Koçoğlu’nun avukatları, Oğuzhan Erdoğan’ın daha önceki olası suçlarından dolayı savcılık makamına  başvuruda bulunmuş, ancak hiçbir iletişim bilgisine ve IP verisine ulaşılamadığından dolayı şahıs ceza almadan kurtulmuştu. Koçoğlu’nun avukatları bu kez aralarında eski saldırganların ve husumette oldukları şahısların da yer aldığı topluluğun kendi içinde örgütlenerek Facebook üzerinden yazılı saldırı da bulunan; Ali Rıza ÖZDAMAR, Hüseyin KARAMAN, Oğuzhan ERDOĞAN isimli magandalar başta olmak üzere, yasal işlem için tüm şüphelilerin isimlerini doğrulamanın yanı sıra kendilerine gelen ihbarlar ışığında iletişim bilgilerini araştırıyor.

Saldırganların özellikle kadınları hedef alan saldırılarıyla skandal yaratarak tanınma eğilimleri ise avcılık camiası içinde, yine bir dönem saldırgan tavırlarıyla gündem yaratan “Nane Nane” ve “Çikita Muz” şarkılarıyla ünlenen Ajdar‘a benzetildi.

Haber Kaynak: avtutkusu.com.tr | avdogadergisi.com

Yılın En İyileri
Şehit ve Engelli An

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.