AnasayfaBültenlerMangum süperstar olma yolunda

Mangum süperstar olma yolunda

Dünyanın haz otoritesi Magnum, “Gerçek Haz” (#TrueToPleasure) kampanyasıyla insanlara özgün olmaları, özgürce hazları peşinden gitmeleri ve kendileri gibi yaşamaları konusunda ilham vermeyi amaçlıyor. Magnum, bu kampanyayı Türkiye’de tartışmasız en iyi yansıtan, müziğin ve modanın ikonik ismi Ajda Pekkan ile bir araya geldi. Dünyanın en başarılı moda fotoğrafçıları olarak sayısız ödüle layık görülen Mert Alaş ve Marcus Piggott tarafından gerçekleştirilen çekim için kısa bir süre önce kamera karşısına geçen Ajda Pekkan’ın ilk karesi yayınlandı. Video görüntüleri ise 13 Haziran’da gösterime girecek.

Türkiye’nin Süperstarı Ajda Pekkan’ın haz dolu hayatı ilham veriyor

Sanat hayatının her basamağında zirvede yer alan Türkiye’nin Süperstarı Ajda Pekkan, müziğe olan tutkusu ile yolundan sapmadan kendi hazzını yaşayarak her dönem ilham kaynağı olmayı başardı. Bakış açısı, yenilikçi tarzı, özgün duruşu, ilkleri gerçekleştirmesi ve her daim mükemmel görünümü ile zamansız ikonik bir isim oldu.

Hollywood yıldızlarından, pop starlara kadar dünyaca ünlü birçok yıldızın kariyerlerini etkileyen fotoğraf çekimleriyle tanınan Mert Alaş ve Marcus Piggott, bu kez Ajda Pekkan’a ve onun haz peşindeki etkileyici hikayesine övgü niteliğinde bir video ve fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Ajda Pekkan’ın gerçek ruhunu yakalayan görüntüler, haz yolculuğuna ışık tutuyor.

1989 yılında ilk kez satışa sunulan Magnum, yetişkin tüketicilerin hedeflendiği elle tutularak yenen ilk Premium dondurma olarak piyasaya sunuldu.

Murat Özarı’dan

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK