AnasayfaMagazinciler BirliğiMasal Manzarada Fasıl Keyfi

Masal Manzarada Fasıl Keyfi

ELİNİZDE KADEH, ÖNÜNÜZDE EŞSİZ İSTANBUL

Bohem Galata Tower İstanbul, muhteşem tarihi İstanbul manzarasıyla iç içe eşsiz bir mekan. Hafta içi ya da hafta sonu eğlence kaçamağı yapmak isteyenlere, hayal edecekleri her şeyi sunuyor. Dilerseniz nargilenizi dumanlayın, isterseniz rakınızı yudumlayın. Onlarca meze çeşidini gölgede bırakan manzaranın, alacağınız keyfi ikiye üçe katladığına şahit olacaksınız.

Mekanın işletmecisi Kutsi Ergür, Türk Sanat Müziği sanatçısı ve modern meyhane kültürünün tanınan sesi, udi Kenan Kaya‘yı getirmiş. Ünlü müzisyen son derece samimi bir atmosferde, masanızın yanı başında sizlerle birlikte çalıp söylüyor. Sosyete ve cemiyet hayatından renkli simaların rağbet ettiği mekanın, aile müşteri potansiyeli de hayli fazla.

Eski İstanbul manzarasının önünüzde çarşaf gibi uzandığı teras katında, açık hava organizasyonları yapmak da mümkün. Özetle Bohem Galata Tower İstanbul’un, yazı başka güzel kışı başka güzel. En büyük sürpriz ise; Osmanlı saraylarından esintiler çağrıştıran otantik dekoru. Adeta sizi tarihin derinliklerine çekiyor ve ışıl ışıl bir rüyada kayboluyorsunuz.

Gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Keyfiniz bol olsun!

Rezervasyon: (0 532) 463 27 14 | Kutsi ERGÜR

Bedük İstanbul'u S
Oyuncular Chanta'da

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK