AnasayfaFirmaya DikkatMNG Kargo Bahçelievler Kocasinan Şubesi, müşterisinden intikam mı aldı?

MNG Kargo Bahçelievler Kocasinan Şubesi, müşterisinden intikam mı aldı?

mng kargo kocasinan şubesi

MNG Kargo Bahçelievler Kocasinan Şubesi müşterisinden intikam mı aldı?

Ünlü yayıncı, yazar Abdullah Koçoğlu namı diğer Joker Abdul, sosyal medyada yayınladığı bildirimde, MNG Kargo Bahçelievler Kocasinan Şubesi’nin kendisinden intikam aldığını iddia etti. Koçoğlu çeşitli sosyal medya sitelerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“MNG Kargo Bahçelievler Kocasinan Şubesi öz ablam i. A. adına gönderilen 136149201678 gönderi nolu kargomuzu dağıtıma sokmadı. Bu sebeple şubeyi aradım ve söz konusu lakayt uygulama ile sadece MNG Kargo Bahçelievler Kocasinan Şubesi’nde karşılaştığımızı, birçok MNG Kargo şubesi ile sorunsuzca iş birliği içinde olduğumuzu ifade ettim. Medya odaklı kartvizitimi takdim ettiğim telefona bakan şube yetkilisi tarafıma tehditkar bir dille, “Dilerseniz basın açıklaması ya da haber yapabilirsiniz, kargonuzu bugün getirmeyeceğiz!” dedi. Ticari ahlaka aykırı hususu MNG Kargo Genel Müdürlüğü’ne ilettim. Genel Müdürlük yetkilisi bir hanımefendi sözde gün içerisinde kargomuzun iletimini sağlayacaktı. Sabah 10:00’da şubeye ulaşan kargo özellikle talep etmemize rağmen dağıtıma çıkarılmadı. Bu da yetmezmiş gibi kargomuzu, sanki uğramış da evde bulamamış gibi “devir” pozisyonuna geçirdiler. Anlayacağınız, kargo şubesi müşterisinden kin ve nefret hisleriyle intikam alıyor. Kargomuzu bize teslim etmek yerine intikam almak için, geri göndereceklerini düşünüyoruz. Benzer birçok gönderimiz, gün aşırı MNG Kargo Bahçelievler Haznedar Şubesi’ne geliyor ve söz konusu şubenin sistemi saat gibi çalışıyor. Bir gün öncesinde yapılan İstanbul içi gönderilerimiz, ertesi sabah erken saatlerde elimize ulaşıyor. Kocasinan Şubesi resmen başına buyruk ve şubeyi kendi kurallarıyla yönetir hale gelmiş. Anlayacağınız, MNG Kargo kurallarından bağımsız olarak kendi imparatorluklarını ilan etmişler. Bu hususta MNG Kargo Genel Müdürlüğü şubeye karşı bir yaptırım uygulamadığı takdirde yaşanan olumsuzluğu kamuoyu yararına Ulusal Basın Yayın Organlarına bizzat servis edeceğim ve koordinatörlüğüm dahilinde bulunan tüm basın yayın organlarında yayına alacağım. Firmayı bu hususta ihtar ederim.”

Sikayetvar.com web sitesinde MNG Kargo’nun özellikle Kocasinan Şubesi ile ilgili çok sayıda şikayet olduğu dikkat çekiyor.

Elit İstanbul Tıp

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK