AnasayfaFirmaya DikkatMNG Kargo Haznedar Şubesinden Skandal Hizmet

MNG Kargo Haznedar Şubesinden Skandal Hizmet

İnternet ortamında yer alan şikayet dosyasının kabarıklığı sebebiyle, çeşitli gazete ve dergi yayınlarımızın dağıtımı adına tercihlerimiz arasından dahi çıkardığımız MNG Kargo Haznedar Şubesi, skandal bir teslimata imza attı.

Ünlü Televizyoncu Tuna GÜZELYURT yaptığı açıklamada, “Prensiplerimize ters düşen davranışlar içine giren yöneticisi sebebiyle anlaşmalı fesih kararı aldığımız bir firmadan acilen talep ettiğimiz resmi dosya halen elimize ulaşmadı. MNG Kargo ile yaptığımız görüşmede, sözde adres bilgilerimiz tam değilmiş ve bu sebeple teslimat gerçekleştirilememiş. Oysa aynı problem, 1 ay kadar önce Anı Yüzük firmasından satın aldığım ürün sonrasında yaşanmıştı ve sözde adres bilgisini düzenlemişlerdi. Neticede aramızda 2 km mesafe olan Anı Yüzük Firması’ndan gelen kargomuz, 1 haftada elimize zor ulaşmıştı. Asıl ilginç olan ise eksik dedikleri adres; vergi levhasında yer alan ve MNG Kargo hariç diğer tüm kargo firmaları tarafından sorunsuzca bulunabilen home-office adresimdir. Kimi zaman mecbur kalarak (karşı firmanın sadece o firma ile çalışması sebebiyle) çalıştığım MNG Kargo, Allah’a yakın bana uzak olsun. Hukuk yolu ile de hesap sormayı planlıyorum.” dedi.

  Ayrıca, Ticari Danışman Abdullah KOÇOĞLU; şubeyi bizzat aradığını, ancak MNG Kargo Haznedar Şb. Müdürü olduğunu belirten D.Z. isimli kadının işi yokuşa sürdüğünü ve halen mağdur müşteriye kargo teslimatının gerçekleşmediğini belirtti. Koçoğlu, Tuna Güzelyurt’un yaşadığı mağduriyet adına, MNG Kargo’ya karşı hukuksal süreci başlatacaklarını da sözlerine ekledi.

Butigo'nun Dolgu Top
Fenomenlerin ‘Cafe

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK