AnasayfaMagazinMor ve Ötesi ile zamanda müzik sörfü

Mor ve Ötesi ile zamanda müzik sörfü

Türkiye’nin en başarılı alternatif rock gruplarından Mor ve Ötesi ile gençlerin en sevdiği müzik gruplardan Seksendört, Işık Üniversitesi’nin geleneksel bahar festivali IŞIK FEST/19’da muhteşem konserlere imza attı. İki ünlü grup, en sevilen şarkılarıyla Işıklı gençlere enerji dolu bir müzik şöleni yaşattı.

Bu yıl 26 – 27 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen ve birçok sosyal, kültürel ve sportif etkinliğin yer aldığı Işık Üniversitesi’nin geleneksel bahar festivali IŞIK FEST/19’un ikinci gününde, Türkiye’nin sevilen iki grubu; Seksendört ile Mor ve Ötesi birbiri ardına sahne aldı.

Amatör grupların canlı performansının ardından sahneye çıkan her iki grup da, Işık Üniversitesi Şile Kampüsü’ndeki festival alanını dolduran 4 binin üzerindeki Işıklı gence, keyifli saatler yaşattı.

Işıklı öğrenciler, beğeniyle takip ettikleri müzik grubu Seksendört’ün şarkılarıyla baharın romantizmini yaşarken, gençlerin en sevdiği alternatif rock gruplarından Mor ve Ötesi, 1,5 saat kaldığı sahnedeki enerjisiyle muhteşem bir performans sergiledi.

‘Bir derdim var’, ‘Deli’, ‘Şehir’, ‘Cambaz’ gibi bilinen şarkılarını sevenleriyle birlikte söyleyen Mor ve Ötesi, konser bitiminde Işıklı öğrencilerin ısrarlı alkışlarıyla iki kez daha sahneye çıkarak, hareketli şarkılarıyla gençleri coşturdu.

FMV Işık Üniversitesi hakkında:

Eğitim-öğretim hayatına 1996 yılında başlayan Işık Üniversitesi bugün 5 Fakültede 41 programıyla lisans, 2 Yüksekokulda 22 programıyla ön lisans, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri Enstitülerinde 34 yüksek lisans ve 6 doktora programıyla lisansüstü, Yabancı Diller Okulu ve Sürekli Eğitim Merkezi ile ön lisans, lisans ve lisansüstü öğrencilere eğitim olanağı sağlamaktadır. Feyziye Mektepleri Vakfı’nın 133 yıllık kültürüyle hayat bulan Işık Üniversitesi, günümüz ihtiyaçlarına cevap verebilen modern altyapısı, derslikleri, yurtları, kütüphaneleri, sosyal ve spor tesisleri, sanat galerisi ile 490 bin metrekarelik alan üzerine kurulu Şile Kampüsü ve İstanbul iş dünyasının merkezinde Maslak Kampüsü ile hizmet vermektedir.

Trump Cadde'den bir
İyot'un insan beden

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.