AnasayfaMagazinMüzik Onair yılın kalite ödülünün sahibi oldu…!

Müzik Onair yılın kalite ödülünün sahibi oldu…!

MüzikOnair, Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından düzenlenen ödül töreninde “Yılın Kalite Ödülü” sahibi oldu…

15 Mart 2014 Cumartesi günü İstanbul Güngören Kale Outlet Center’da gerçekleşen Ödül Töreni’nde, MüzikOnair, Yılın Kalite Ödülü’nü kazandı.

Ödül Töreni’ne MüzikOnair ekibinden Özcan Beylan ve Fatih Ceylan, Son FM’den Uğur Aksu, Radyo Alaturka’dan Seçil Süslü, Tuğba Saraçlar Altıntaşı, firma yöneticileri ve çok sayıda basın mensubu katıldı. Mint Yapım’ın üstlendiği Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi de ödül alanlar arasındaydı…

Ödülü almak için sahneye çıkan MüzikOnair Editörü Özcan Beylan, ödülü alırken şu açıklamayı yaptı :

“Avrasya Kalite Ödülü’nü aldığımız için çok mutluyum. Bize bu ödül layık görüldüğü için çok teşekkür ediyorum… Biz bu siteyi açmadan önce bir iddiamız vardı. Türkiye’nin En İyisi olacağız, diyorduk. Ve bu ödülle birlikte bu iddiamızı gerçekleştirmiş olduk, kanıtladık.”, dedi.

Ünlü şarkıcı Yıldız Kaplan’ın sahne aldığı organizasyona katılım ve ilgi yoğundu!..

Yeni şarkısı Söz’ü de okuyan Yıldız Kaplan büyük alkış topladı…

Yıldız Kaplan, verdiği konser sırasında yaptığı açıklamada şunları söyledi : “Yaklaşık 6-7 yıldır Sahnelerden uzağım. Şuanda çok heyecanlıyım. Uzun bir aradan sonra tekrar müzik piyasasındayım. Söz ile başladık ve çok kısa bir süre sonra yaza damga vuracak hareketli bir şarkıyla geliyoruz!..”, dedi.

Anneanne olduğunu da belirten Yıldız Kaplan, “Torunum bana anneanne demiyor. Kanki diyor, o benim kankim.”, şeklinde konuştu…

Etkinlik sonrası sadece MüzikOnair’ın sorularını yanıtlayan Yıldız Kaplan, MüzikOnair editörlerinden Fatih Ceylan’a şunları söyledi :

Fatih Ceylan : Yıldız hanım; etkinliği nasıl buldunuz?

Yıldız Kaplan : Süper,bence hakikaten hele şu günümüzde  bu kadar ürünün çıktığı bir dönemde ve biliyorsunuz nelerle karşılaştığımızı bence böyle bir dernek olması gereken bir dernek ve bu çok başarılı yürütülecek bence bunu zaten görüyorum.Etkinlik de süperdi çok mutlu oldum inanın ilk etkinliğim diyebilirim bir avmde. Çok coşkuluydu.

Fatih Ceylan : Uzun bir aradan sonra ‘Söz’ şarkısını  çıkardınız buna karşı ilgiyi nasıl buluyorsunuz?

Yıldız Kaplan : Şuan daha yeni biliyorsunuz  bir hafta on gün buna rağmen  çok güzel bir  ilgi var ama bir şaşkınlık var insanlarda yoğun bir talep var. Çok çok yoğun bir ilgi zaten beklemiyordum.Çünkü 6 yıllık bir aradan sonra YILDIZ KAPLAN’ın tekrar dönüşü insanlarda sersemlik yarattı. İnşallah bir ay bir buçuk ay sonra  MERT EKRAN’a ait süper bir şarkıyla devam edeceğiz. Onun sonrasında albüm zaten öyle yürüyüp gideceğiz. Ama Söz şarkısını etkinlikte herkes bir ağızdan söylüyordu şaşırdım,bu kadar beklemiyordum.

Fatih Ceylan : Peki radyoların ilgisi nasıl;söz şarkısına?

Yıldız Kaplan : 1 hafta oldu 3 – 4  gün başladı.Onlar da çalıyorlar daha da çok destekleyeceklerine  inanıyorum  zaten.

Fatih Ceylan : Peki yıldız hanım ;yeni projeleriniz hakkında neler söylemek istersiniz?

Yıldız Kaplan : Yeni projelerim  benim menejerim basın danışmanım  her şeyim  Atalay EROL ‘unda dediği gibi ‘BİZ YÜRÜMÜYORUZ ARTIK , KOŞUYORUZ’ başka bir şey söylemeyeceğim.

Fatih Ceylan : Peki  fanlarınıza son  olarak ne söylemek istersiniz?

Yıldız Kaplan : Valla onlarla twittter’da zaten bir aradayız. Direk mesajlardan olsun ,onları hep kabul ediyorum.Asla red etmiyorum.. biribirimize çok sıcak  çok güzel bağlarımız oluyor,sağolsunlar…

Haberin Linki…

http://muzikonair.com/muzikonair-yilin-kalite-odulunun-sahibi-oldu/

Aynur Aydın Avrupa'

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.