AnasayfaMagazinNevizade’de Bewerly Hills Rüzgarı

Nevizade’de Bewerly Hills Rüzgarı

Nevizade’nin, en köklü mekanlarından Vera Cafe Bistro, 2016 yılına kaliteli genç dekoruyla ve İtalyan-Fransız mutfağının eşsiz lezzetleriyle giriyor.

Vera Cafe Bistro’nun patronu Özcan Arı yaptığı açıklamada, “2016 yılında, İstanbul eğlence hayatının nabzını turtan Nevizade’ye soluk getirecek düzeyde yeniliğe gittik. Mekanın dekorundan mutfağına varıncaya kadar tüm altyapısı, uluslararası standartlara yükseltiliyor.” dedi.

Şöhretlerin Mekanı…

Birbirinden bağımsız dekora ve konsepte sahip çeşitli bölümlerden oluşan Vera’nın, entelektüel kesimin yanı sıra ünlüler tarafından da tercih edildiğini belirten Arı, Fransız ve İtalyan yemeklerinin beraberinde, Türk-Yunan geleneksel mezelerinin de başarıyla sunulduğunu ifade etti.

Arı ayrıca, misafirleri ilginç sürprizlerle karşıladıklarını, 2016 yılında tamamlanacak olan olağanüstü konsept yapının dünya standartlarında planlandığını ve önemli üstatların imzasını taşıdığını da belirtti.

 1970’lerden bu güne…

“Genç Hissedenlerin Mekanı” sloganıyla yoluna devam eden mekanın sunumları, misafirleri 1970’lerden bu güne uzanan bir hikayenin içine çekiyor ve dünyanın dört bir yanından eşsiz lezzetlerle buluşturuyor.

Avfest Dergisi 15 Oc
AVFEST Dergisinden S

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.