AnasayfaMagazinNevizade’ye Renk Geliyor

Nevizade’ye Renk Geliyor

Son dönemde yaptığı etkinliklerle ön plana çıkan ve 35 ayrı işletmeyi bünyesinde barındıran tarihi Nevizade Sokağı, bu kez boydan boya renkleniyor.

“Nevizade Rengarenk” sloganıyla, yürüme yollarından kaldırımlara varıncaya kadar boyanması gündemde olan sokağın, Nevizade’ye ayrı bir önem veren Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın da katkıları sayesinde dünyada ziyaret edilen popüler noktalar arasında yer aldırılması planlanıyor.

Söz konusu sloganın devamı niteliğinde Beyoğlu ilçesinde gerçekleşecek ‘Birlikte Yaşam Festivali’ne de iştirak edecek olan sokak esnafı, festival süresince biletiyle gelen tüm misafirlere özel indirimler uygulayacak. 25-29 Mayıs 2016 tarih aralığını kapsayan festival, konserlerden dans performanslarına, sokak tiyatrolarından imza günü ve söyleşilere uzanan zengin bir armoniye sahip.

Ticari Danışman Abdullah Koçoğlu ile Televizyoncu Tuna Güzelyurt tarafından yürütülen ve Vera Cafe’nin patronu Özcan Arı’nın girişimiyle hareket alan başarılı projeler zinciri, Nevizade Sokağı Esnafları Yardımlaşma Derneği kontrolünde 2016 yılı sonuna kadar devam edecek.

Aras Kargo'dan Çiç

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.