AnasayfaMekanNew York’da Muhteşem Manzaralı 5 Restaurant

New York’da Muhteşem Manzaralı 5 Restaurant

New York, günümüz gezginlerinin ve dünya turizm rotası içinde yer alan en işlek noktalardan biri. Bu coğrafyada keyif alabileceğiniz birçok etkinliğin yanı sıra damak tadınıza hitap edecek ve en iyi şefler tarafından hazırlanmış lezzetleri tatmanız için sizlere 5 mekan seçtik.

Asiate in the Mandarin Oriental

35 katlı Restoran, şık ve şehrin en iyi manzarasını, 16 metrelik zeminden tavana uzanan pencereler arasında sizlere sunuyor.
Adres: 80 Columbus Circle, at 60th St., mandarinoriental.com

The Loeb Boathouse Café

Gondollarla kuşların kelebeklerin arasında ilerlerken turun bittiği yerde Amerikan tarzı kahvaltı ve öğle yemeği sırasında kış, ilkbahar ve sonbahar mevsimini aynı anda yaşamak mümkün.
Adres: E. 72nd St. and Park Drive North, thecentralparkboathouse.com

Riverpark

Romantik Doğu Nehri manzaralı Bahçe Plaza Amerikan mutfağının mevsimlik menüleri ile, piknik masalarıyla muhteşem gün batımını izleme fırsatı sunuyor.
Adres: 450 E. 29th St., riverparknyc.com

Alma

Arnavut kaldırımların eşlik ettiği Meksika esintili bir restoran, çatılar kışın içinizi ısıtacak kadar sıcakla bütünleşirken jumbo karides veya soslanmış tavuk yemeden dönmeyin.
Adres: 187 Columbia St., almarestaurant.com

Rainbow Room at the Rock

65 Rockefeller Plaza katında 5 yıl yenilenme sürecinin ardından 2014 yılında tekrar aktif hale gelen restaurant’ın , gökkuşağının bütün renkleri ile süslenmiş ve sofistike aydınlatma sistemi ile bütünlenmiş Gökkuşağı odası yaklaşık yüzyıl süren geleneğini devam ettiriyor. Restoranın belirlediği bazı akşamlar ya da pazarları brunch keyfi vazgeçilmezler arasında.
Adres: 30 Rockefeller Plaza, rainbowroom.com

Nevizade'ye Universa

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.