AnasayfaMagazinciler Birliği“Oğuzkaan Koleji 25 Yaşında”

“Oğuzkaan Koleji 25 Yaşında”

Türkiye’nin köklü eğitim kurumlarından  Oğuzkaan Koleji, kuruluşunun 25.yılını  Beşiktaş  Maçka Küçükçiftlikpark’ta düzenlenen görkemli bir geceyle kutladı.

Çeyrek asrı geride bırakan Oğuzkaan Koleji’nin gerçekleştirdiği geceye eğitim, iş ve sanat dünyasından önemli konuklar katıldı. Ünlü grup Manga’nın  konser verdiği kutlamada okulun öğrencileri de dans ve müzik performanslarıyla geceye renk kattı.

25.yılını Öğretmen, Öğrenci ve Velileriyle Birlikte Kutladı

Oğuzkaan Koleji Eğitim Koordinatörü Hatice Yılmaz, ” Emek, disiplin ve çalışmanın ödülünü 25 yıldır yaşıyoruz. 25. Yılımızı kutladığımız bu yıl da hem akademik hem sosyal alanlarda nice başarılar elde ettik. Ve inanıyoruz ki yeni başarılarla kendi aşan daha güçlü, daha donanımlı yenilikçi bir okul olarak  eğitime hizmet vermeye devam edeceğiz”

Öğrencilerini Cumhuriyet ilke ve devrimlerine yürekten bağlı; özgür ve bilimsel düşünme gücüne inanmış , sanata ve kültüre önem veren; iyi bir yurttaş iyi bir insan  yetiştirme misyonuyla yola çıkan ve  25 yılda binlerce mezun veren  Oğuzkaan Koleji ,  Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve  Anadolu Liseleri ile  birlikte bugün 3 bini  aşkın öğrenciye dünya standartlarında eğitim vermeye devam ediyor.

Bir Kadın Uyanıyor

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.