AnasayfaMekana DikkatOkul’un Sergisi

Okul’un Sergisi

Sabri Çalışkan Çok Programlı Anadolu Lisesi Grafik ve Fotoğraf Alanı Yılsonu karma sergisini 22 Mayıs 2017 Pazartesi günü Bakırköy Kaymakam’ı Sn. Adem ÖZTÜRK Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Emrullah AYDIN, Merhum Sabri ÇALIŞKAN’nın okul yaptırma isteğinin olduğu fakat buna ömrünün yetmemesi sebebiyle tek evladı olan ve babasının arzusunu yerine getiren oğlu Hasan ÇALIŞKAN ve Okul Müdürü Nuh AYDIN tarafından açılışı yapılmıştır.

Sabri Çalışkan Çok Programlı Anadolu Lisesinin Grafik ve Fotoğraf alanı ders öğretmenleri Mehmet KORKMAZ ve Diyar ERZEN’nin rehberliğinde öğrenciler tarafından yıl boyunca yapılan çalışmaları sergilemişlerdir.

Öğrencilerin heyecan ve gayret ile hazırladıkları sergi büyük bir ilgi ve beğeni toplamıştır. Bir önceki yılda da gerçekleştirilen serginin devamlılığını bu yılda sağlanması öğrencilerde büyük bir motivasyon ve başarı getirmiştir. Aynı zamanda velilerde bu heyecanı yaşamış onur duyduklarını dile getirmişlerdir.

Öğretmenlerin de tek kazancı başarı tablosundan övünç duymaktır. Sergiyi gezip görmek isteyen herkes 7 Haziran 2017 Çarşamba gününe kadar davetlidir.

PAYLAŞ:
ZUBİZU Yaza Alışv
Simge Vialand Tema P

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK