AnasayfaAlışverişÖnes Hediyelik Ltd. Şti., Sevinç Butik ve Münferit Müdür Hakim Özen hakkında suç duyurusu

Önes Hediyelik Ltd. Şti., Sevinç Butik ve Münferit Müdür Hakim Özen hakkında suç duyurusu

  Ticari Danışman Abdullah Koçoğlu basına yaptığı açıklamada, kamuoyunu nitelikli yollarla dolandırdığını iddia ettiği internette hakkında çok sayıda DOLANDIRICILIK iddiası yer alan ÖNES HEDİYELİK SAAT GÜMÜŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, şirketin Instagram’da yer alan 55,9 bin takipçisi bulunan paravan satış platformu @sevinc.butik.ayakkabi.canta mağazası ve söz konusu şirketlerin Münferit Müdürü HAKİM ÖZEN isimli şahıs hakkında VERGİ KAÇIRMA ve DOLANDIRICILIK iddiaları ile suç duyusunda bulunacaklarını ifade etti.

Önes Hediyelik Ltd. Şti., Sevinç Butik ve Münferit Müdür Hakim Özen hakkında suç duyurusu

  Danışman Koçoğlu, kamuoyunu yakından alakadar eden konu ile ilgili şu açıklamalara yer verdi:

  “Bir yakınım, sosyal medya üzerinden @sevinc.butik.ayakkabi.canta hesabındaki muhatap kişi ile bağlantı kurarak KAPIDA ÖDEME seçeneği ile 2 adet ürün satın aldı.

  Satın alınan ürünler ile ÖNES HEDİYELİK SAAT GÜMÜŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ arafından gönderilen tek ürün arasında hiçbir alaka yok. Yanı sıra ürünle birlikte fatura gönderimi de sağlanmadı. Sonrasında mağduriyet telafisi ve fatura talebi için, sözde firmaya erişim sağlamaya çalıştığımızda gerek Instagram hesaplarından gerekse 0541 639 46 76, 0538 884 09 07 Whatsapp hatları üzerinden engellendik. Sözde MÜŞTERİ DANIŞMA HATTI olan 0212 945 05 29 nolu telefona ise erişim sağlayamadık. Anlayacağınız, firma varla yok arasında ve hem kamuoyunu dolandırıyor hem de DEVLETİ.

Önes Hediyelik Ltd. Şti., Sevinç Butik ve Münferit Müdür Hakim Özen hakkında suç duyurusu

  Nitelikli dolandırıcılık iddiamızı doğrulayan yazışmaların ve bağlantılı delillerimizin tarafımızda hazır bulunduğu olayda; ÖNES HEDİYELİK SAAT GÜMÜŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, Münferit Müdür HAKİM ÖZEN ve şirketin Instagram’da yer alan paravan satış platformu @sevinc.butik.ayakkabi.canta mağazası hakkında suç duyurularını başlatması için, şirketler avukatımız Arb. Av. Abdullah Serdar ÖNÜR’ü yetkilendirdik. Gayemiz, kamuoyunda daha fazla insanın mağdur olamaması adına elimizden geldiğince tedbir sağlamak.”

 

Trendyol yaşattığ

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
1YORUM
  • Veka / 13 Haziran 2021

    08.2020 tarihinde Ayakkabı sipariş etmiştim kargo firmasını ptt teslim ederken kontrol amaçlı kargoyu acınca içinden alakasız bir ayakkabı cıktı. Teslim almadan geri gönderdim.fakat bugün bana av. İnteraktif hukuk G.özdemir mesafeli satış sozlesmesıne aykırı davrandığım için hakkımda hacız işlemleri başlatılacağı mesajını aldım.boyle dolandırıcı bir firmanın nasıl kazanc sağlayacağını bu şekılde milleti kandırarak yaptığını sahtekarlık tan dolayı icraya verileceğim. Kamuda buna benzer birçok magdur olduğunu basıma gelen bu olayda öğrendim. İnşallah çözüm bulunur

YORUM BIRAK