AnasayfaMagazinciler BirliğiOp. Dr. Bülent Cihantimur’dan, Hülya Cup’a Destek

Op. Dr. Bülent Cihantimur’dan, Hülya Cup’a Destek

ESTETİK INTERNATIONAL SAĞLIK GRUBU DESTEKLEDİ

Türkiye Tenis Federasyonu ve RMG’nin denetim ve gözetiminde düzenlenen Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası, Eylül ayında yapılan Bursa turnuvasının ardından Estetik International Sağlık Grubu’nun ana sponsorluğunda, 17-29 Kasım 2014 tarihleri arasında T.E.D. Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Turnuvanın ana sponsoru, Estetik International Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Bülent Cihantimur turnuva öncesinde www.estetikinternational.com.tr web sitesi üzerinden, “Bir yanda spora destek, diğer yanda ise geleceğinin şekillenmesine katkıda bulunduğumuz gençlerimiz var. Bunlara vesile olmaktan dolayı son derece mutlu ve gururluyuz,” açıklamasında bulundu.

Hülya Avşar’ın sosyal sorumluluk bilinci ile başlayan ve 14 yıldır farklı şehirlerde düzenlenen Hülya Cup Tenis Turnuvaları’nın çıkış noktası ve amacı; ihtiyaç sahibi başarılı, yetenekli çocuk ve gençlere eğitim desteği vermektir. Turnuvalardan elde edilen gelirlerin tamamı burs fonlarına aktarılarak, bu güne kadar 200 den fazla başarılı, yetenekli ve dar gelirli aileye sahip gence tenis bursu sağlanmıştır. Hülya Cup 2014 itibari ile başarılı üniversite öğrencilerini de burs kapsamına dahil ederek, desteklerini daha geniş bir kitleye yaymıştır.

‘Tekerlekli Sandalye Tenisi ve Engel Tanımayan Tek Erkekler, Tek Bayanlar’ kategorilerinde de müsabakalar düzenlenecek olan turnuvada, 12 gün boyunca nefesler tutulacak.

Lale Edis hayvanseve
Uzm.Dermatolog Nezih

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.