AnasayfaMagazinOp. Dr. Cihantimur ile Avşar, Helin’in Sırlarını Ortaya Döktü !

Op. Dr. Cihantimur ile Avşar, Helin’in Sırlarını Ortaya Döktü !

HELİN’İN SIRRINI AÇIKLAYAN HÜLYA AVŞAR’A ÇAPRAZ ATEŞ

Hülya CUP Senior Tenis Turnuvası’nda, kız kardeşi Helin Avşar’ın sırrını açıklayan Hülya Avşar, estetik yaptırıp yaptırmadığı konusunda basın mensuplarının çapraz ateşinde kaldı.

Estetik International Sağlık Grubu sponsorluğunda gerçekleşen organizasyonda, Op. Dr. Bülent Cihantimur’la kamera karşısına geçen Avşar, “Twitter’dan yazacaktım, buradan açıklıyorum; yıllardır Helin’in burnunda et vardı, birkaç kez ameliyat olmasına rağmen, o burnu bir türlü açılmadı kızcağızın. Neden sonra değerli hocam başarılı bir operasyonla, hem onu, hem bizi ailecek büyük bir dertten kurtardı. Helin bu yaşa kadar, ilk kez rahat nefes alıyor diyebilirim. Bunu açıkladım, çünkü böylesi başarılı doktorlarımız bilinsin istiyorum.” dedi.

Basın mensuplarının, “Estetiğe ihtiyacınız var mı, yaptırmayı düşünüyor musunuz, güzelliğinizi Bülent Bey’e mi borçlusunuz, yüzünüzde ne kadar makyaj var” benzeri sorularıyla çapraz ateşte kalan Avşar, Op. Dr. Cihantimur’un hazırladığı güzellik kremlerinden kullandığını da itiraf etti.

Kendinden ve güzelliğinden yana kuşkusu olmadığını vurgulayan Avşar, beğenmediği fotoğraflarının sorumluluğunu ise, “Siz kötü çekiyorsunuz!” sözleriyle muhabirlere yükledi.

Etiler Firuze'de Duy
'Horeca' Renkli Bir

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.