AnasayfaMagazinÖpüşken Türkücüye Ahlak Öğretisi

Öpüşken Türkücüye Ahlak Öğretisi

Ticari Danışman ve Reklamcı Abdullah Koçoğlu, çocuk istismarına sebebiyet verebilecek ebeveyn davranışlarına ilişkin kişisel web sitesinden veryansın etti.

Koçoğlu kişisel web sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, “Bundan 1 ay mukaddem, sizlere bir söz vermiştim. Geçenlerde de üzerinden geçerek, konuyu yinelemiştim. Nam-ı diğer “Öpüşken Türkücü” lakaplı dallamanın, çocuk istismarına sebebiyet verebilecek davranış bozukluklarına dur deme vaktinin geldiği kanaatindeyim. Bir Çin alimi şöyle der; “Sen dersen yalanlarlar, ben dersem düşünürler, imparatorluk açıklarsa uygularlar.” O halde tabiri caizse; imparator söylesin, lazım olan dinlesin istedim.

İŞTE GERÇEKLER: http://www.hurriyet.com.tr/cocugunuzu-dudagindan-opmeyin-40078225

Siz siz olun asla çocuğunuzu ya da çocukların dudağından öpmeyin, onların cinsel bölgeleri üzerine espri yapmayın ve çocuğunuz hemcinsiniz değil ise mahrem bölgelerine dokunmaktan kaçının; keza onunla KARI-KOCA muhabbetine girmeyin, “Seninle Sevişelim mi, Öp Beni Aşkım, Canım Karıcım” türünde diyaloglar KURMAYIN ve KURANLARI UYARIN, hatta gereği halinde ilgili birimlere ŞİKAYET EDİN! Bir sonraki açıklamalarımda, bu tür istismarlara şahit olanların toplumsal vazifesini ve bu müracaat edebileceği kurum ve kuruluşları açıklayacağım. Siz şikayetçi olun, hüküm kanunlara kalsın. Unutmayın! Çocuklarımız geleceğimizdir…satırlarına yer verdi.

ETİKETLER
PAYLAŞ:
2016 Yazı Her Telde
Deniz Seki'ye Keser

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.