AnasayfaMagazinOyuncular Chanta’da Eğlendiler

Oyuncular Chanta’da Eğlendiler

ÜNLÜ İLETİŞİMCİ ÖZGÜR ARAS’IN YENİ BOMBASI

Türkiye‘nin önde gelen yapım şirketlerinden ‘MinT Prodüksiyon‘, tüm oyuncularına Chanta‘da yeni yıl partisi verdi. Ünlü iletişimci Özgür Aras‘ın İstanbul gecelerine yeni katılan mekanı Chanta’da bir araya gelen oyuncular, yeni yılı erken karşılamaktan büyük keyif aldı.

Çocuklar Duymasın, Doksanlar, Seksenler gibi reyting şampiyonu dizilerin oyuncularıyla, hem başarılarını hem de yeni yılı kutlamak için bir araya gelen ‘MinT Prodüksiyon’un sahibi Birol Güven; Ayşe Tolga, Beste Bereket, Burcu Güven, Derya Şensoy, Esra Dermacioğlu, Furkan Kızılay, Pelin Öztekin, Pınar Altuğ, Şoray Uzun, Tamer Karadağlı, Ufuk Özkan, Yağmur Atacan, Zeyno Gönenç ve pek çok ünlü ismin davetli olduğu Chanta’da gerçekleşen gecede, tüm konuklarla özel olarak ilgilendi.

Yıllardır gerçekleştirdiği dizilerle zirvedeki yerini koruyan ‘MinT Prodüksiyon‘un partisine ilgi büyüktü. Hem başarılı işlere imza atmanın haklı gururunu, hem de yeni yılı erken karşılamanın heyecanını yaşayan oyuncular, Chanta‘nın birbirinden özel şovları ve renkli atmosferi sayesinde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendiler.

Chanta, “Sanat dünyasının en çok uğradığı ve keyfince eğlendiği mekan” olarak adından söz ettirmeye devam ediyor.

Kar Yağışı Twitt

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK