AnasayfaSahnePalladium Ataşehir’de ‘Çizgi Roman Günleri’ Başlıyor!

Palladium Ataşehir’de ‘Çizgi Roman Günleri’ Başlıyor!

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, 16 -17-18 Haziran tarihlerinde “Çizgi Roman Günleri” etkinliği düzenliyor.

AVM’ye kurulan satış stantlarında ‘Çizgi Roman’ meraklıları için birbirinden güzel kitaplar sergileniyor. Farklı ve yaratıcı atölye çalışmalarıyla da yeteneklerin keşfedildiği kağıttan heykel yapımı, suluboya ve illüstrasyon uygulamaları, mandala ve bez çanta yapım atölyeleri ile dopdolu geçecek günlerde, yetişkinler ve çocuklar hem yaratıcılıklarını konuşturacak hem de çok eğlenecek.
Her yaştan insanın içindeki yaratıcılığı ortaya çıkarıp eğlenceli dakikalar geçireceği etkinlikte; workshop atölyeleri ve çizgi roman stantları yer alıyor.
‘Kağıt Heykel(Paper Sculpture) Atölyesi’nde, ‘Origami’ tekniği ile üç boyutlu heykeller tasarlanıp boyanabiliyor. Kendi kahramanını yarattığın bu atölye çalışması çok eğlenceli olabilir. Baskı Atölyesi’nde birbirinden renkli kalıplar ile günlük kişiye özel eşyalar, baskı tekniği ile farklı bir tarza dönüşebiliyor. Çizginin dışına çıkmayı sevenler ise ‘İllüstrasyon Atölyesi’nde, birbirinden güzel desenlerdeki şablonlarla yaratıcılıklarını konuşturuyor.
Bunların dışında; Arkabahçe Çizgi Roman, Mylos Yayınları, Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanı, Marmara Çizgi, Uykusuz, Komik Şeyler, Flaneur Comics, Sırtlan Yayınları’ndan çıkan çizgi romanların sergileneceği 12 adet satış standı alanda yer alacak.

Yeni Parfüm Yeni İ
Teşekkürler İstan

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.