AnasayfaMagazinParis Hilton‘un değişik tutkusu…!

Paris Hilton‘un değişik tutkusu…!

Kazancının hatırı sayılır bir bölümünü de otomobillere yatırıyor Hilton…

Birçok insanın hayallerini süsleyen lüks arabalar kullanan Hilton’un bir de ilginç bir özelliği var. Sık sık kullandığı otomobile uygun renkte giysilerle objektiflere yakalanıyor.

İşte Paris Hilton’un otomobiliyle giysileri arasında renk uyumu yakalayan o ilginç anlarından seçmeler. Hilton son olarak California, Studio City’de görüntülendi. Öğle yemeğini dışarıda yiyen Hilton, tepeden tırnağa beyaz giyinmişti. Hilton o gün 375 Bin Dolar değeri olan Lexus LFA arabasını kullanmayı tercih etmişti.

Paris Hilton’un pembe renkli Bentley’i de en az kendisi kadar ünlü. 33 yaşındaki Hilton bu otomobille dışarıya çıktığında da sık sık pembe tonlarında elbiseler giyiyor.

Paris Hilton bazen de kırmızı bir Ferrari kullanıyor. Hilton bir dönem de sık sık mavi renkli Bentley Continental ile görüntüleniyordu. Böyle günlerde de üzerinde genellikle mavi tonlarında elbise, ayakkabı ya da çanta oluyor.

Dünyanın en zengin varislerinden biri olan Paris Hilton aynı zamanda gösteri dünyasının da en çok kazanan ünlülerinden biri.

SOSYETEALEMİ.COM

Irina Shayk herkesi
İşte olay klip “

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.