AnasayfaMagazinPopçu Metin Arolat Twitter da yarışma düzenliyor!..

Popçu Metin Arolat Twitter da yarışma düzenliyor!..

Ünlü şarkıcı Metin Arolat Twitter da yarışma düzenliyor…! Yeni çıkarttığı #Karavan isimli çalışması ile büyük beğeni toplayan şarkıcı Metin Arolat sosyal medya twitter da takipçileri ile yarışma yapmaya hazırlanıyor…

Ünlü şarkıcı Arolat sosyal medya yı en aktif kullanan ünlüler listesinin ilk sıralarında yer aldığını hepimiz biliyoruz. Güler yüzü ve insanlarla olan yakın ilişkileri ile çok beğeni toplayan ünlü şarkıcı twitter da yarışma yapmaktan da geri kalmıyor.

Resmi twitter hesabından YARIŞMAMIZ VAR KOMUŞULARRRR :)) diye twet atan ve attığı twet te ise yarışmanın kuralları nın ve detayları nın nasıl olduğunu açıklayan bir resim var.

Yeni single çalışması Karavan ile büyük beğeni toplayan Metin Arolat yeni şarkısı Karavan’a Ünlü yönetmen Nihat Odabaşı yönetmenliğinde harika bir klip çekmişti. Yapacağı yarışmanın sorusu Karavan video klibinden bir detay olacağını açıklayan ünlü şarkıcı sorduğum soruya doğru cevap veren 2 kişiye kendisinden imzalı Karavan albümünü hediye edeceğini söyledi.

Özellikle şu notu düşen Arolat, ”Soru öyle zırt diye bilinecek kadar kolay olmiicak baştan söyliyim 🙂 iyi seyretmek ve detaylara odaklanmak şart . ama keyifli de haydi bol şans :)” diyerek takipçilerini uyardı.

Yarışmaya katılacak herkese bol şanslar. 🙂

metinarolatyarışma

Tayyar Işıksaçan'
Facebook'a Kim Dur D

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.