AnasayfaBültenlerPureFresh’in renkli dünyası ünlü isimlerin katıldığı etkinlikte tanıtıldı

PureFresh’in renkli dünyası ünlü isimlerin katıldığı etkinlikte tanıtıldı

Nestlé Pure Life, bahar aylarını su kadar sağlıklı ve bir o kadar da eğlenceli yeni ürünü PureFresh ile karşılıyor. Sıfır şeker, sıfır tatlandırıcı ve sıfır kalori özellikleriyle dikkat çeken PureFresh, Çağla Şikel ev sahipliğinde gerçekleşen lansman etkinliğinde tanıtıldı. Ürünün çilek, elma ve limonun canlı renkleriyle neşelenen dünyasını yansıtan etkinliğe Ece Vahapoğlu, Esin Övet, Aret Vartanyan, Duygu Boztepe, Burak Yörük, Başak Atıcı, Amine Kamburoğlu, Cansen Yeni Kut, Ceren Akdağ, Dilan Çıtak Tatlıses, Enise Gür, Esra İşguzar, Gökçe Eyupoğlu ve Kübra Açıl katıldı.

Sağlıkla lezzeti bir arada sunan ürünlere önem verdiğini ifade eden Çağla Şikel, “Havalar ısındıkça suyun yanı sıra içecek başka şeylere ihtiyaç duyuyoruz. İçtikçe ferahlamak, tazelenmek istiyoruz. Ama günlük koşuşturmanın içinde sağlıklı çok az alternatife ulaşabiliyoruz. PureFresh’in renkli dünyası bu noktada hepimiz için şahane bir alternatif! PureFresh rengarenk çünkü çilek, elma ve limon aromaları ile çok lezzetlenmiş. Üstelik bu lezzeti sıfır şeker, sıfır tatlandırıcı ve sıfır kaloriyle sunuyor. Günün her anında tüketilebilecek bu ürün yaz boyunca plajda, ofiste, parkta, sahilde her an bir yudumla bizi ferahlatmaya hazırlanıyor” dedi.

Nestlé Pure Life’ın tüm dünyada sağlıklı ve yeterli su tüketimini destekleyici çalışmalar yürüttüğünü ifade eden Nestlé Pure Life Marka Müdürü Melike Karagöz, “Biliyoruz ki tüketiciler farklı okazyonlarda suya alternatif olabilecek ürünlere de ihtiyaç duyuyor. Özellikle yaz günlerinde aromalı, ferahlatıcı, tazeleyici ürünlere ilgi artıyor. Biz de bu ihtiyaca yanıt verecek sağlıklı ve yenilikçi ürünler geliştirmek için çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalarımız sonucunda ortaya çıkan PureFresh, içeriğiyle de ambalajıyla da oldukça yenilikçi bir ürün. Yaz günlerini su kadar sağlıklı bir ürünle karşıladığımız için çok heyecanlıyız” dedi.

PureFresh bu yazın favorisi olacak

250 ml’lik ambalajlarla tüketiciye sunulacak PureFresh, yaz enerjisini taşıyan rengarenk ambalajıyla hem sağlığına hem de stiline özen gösterenlerin favorisi olmaya hazırlanıyor. PureFresh, tüm Migros’larda, Starbucks şubelerinde, petrol istasyonları ve tüm seçkin marketlerde tüketicileri bekliyor.

Boyner Holding ve Be
Marmara Park, karika

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.