AnasayfaBültenlerRaymond Weil’den BOB MARLEY özel tasarımı

Raymond Weil’den BOB MARLEY özel tasarımı

İsviçreli öncü saat markası RAYMOND WEIL, müzik iş birlikleri kapsamında düetini bu kez House of Marley ile yapıyor. Reggae müziğinin efsane ismine saygı duruşu niteliği taşıyan Bob Marley Tango GMT koleksiyonu özel hissetmek isteyenler için ideal.

Reggae müziğinin efsane ismi Bob Marley

36 yıllık bir hayata 130 plak, 17 albüm, kucaklayıcı bir hayat felsefesi ve yüzlerce şarkı sığdırdı. Şimdi tüm bunları özel bir tasarıma sığdırıp hayatınızdaki en önemli adama hediye etme şansınız var. Lüks saat markası RAYMOND WEIL, Bob Marley Tango GMT ile karşımızda.

Babanız Bob Marley imzasını bileğinde taşısın

Tango koleksiyonunun parçası olan saat, efsane müzik devinin sadece adını değil, hayatının izlerini de beraberinde taşıyor. Siyah kadran Bob Marley hayranlarının yakından tanıyacağı ikonik aslan kafası ile süslenmiş.

Tak ve yaşa

42 mm parlak çelik kasaya sahip saatte Etiyopya bayrağının renkleri de küçük dokunuşlarla kendini gösteriyor. Saniye ibresi için kırmızı seçilmişken, Greenwich zamanını gösteren GMT ibresi yeşille gösteriliyor. Bayrağın diğer rengi sarı da kadranı çevreleyen dairede karşımıza çıkıyor.

Paslanmaz çelik bilezikli, çift itmeli güvenlik kilidine sahip tasarımın arka kadranında Bob Marley’in imzası var. İmzaya Kaya albümünde milyonlarla buluşan şarkısının ismine ithafen Time Will Tell (Zaman Gösterecek) yazısı da incelikle eşlik ediyor.

Çarpıcı görünümü kadar dayanıklılığıyla da övgüyü hak eden Bob Marley Tango GMT 300 metreye kadar su geçirmez özelliğe sahip.

Babasına ‘’Eşsiz’’ hissettirmek isteyenler için

RAYMOND WEIL, müzik iş birlikleri serisinin bu yeni halkasını tasarlarken, başkalarından farklı olmayı tercih edenleri merkezine almış. Bu yüzden de bu eşsiz parçadan limitli üretmiş. Bob Marley müziğinin ve felsefesinin kıymetini bilenler için sadece 1500 adet!

Fiyat: 9.230 TL

Eskişehir'de Ralli

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK