AnasayfaAlışverişReebok Club C yeniden sahnede

Reebok Club C yeniden sahnede

Yeni global kampanyası ile ‘beklenmeyen’i ortaya koyan Reebok, 80’lerin efsanesi Club C’yi yeniden görücüye çıkarıyor.

Reebok, alışılmışın dışına çıkan ‘Sport the Unexpected’ kampanyası ile yıllardır en sevilen ve beğenilen Reebok modellerinden biri olan ikonik Club C’yi öne çıkarıyor.

80’li yıllarda ilk olarak tenis ayakkabısı olarak ortaya çıkan Club C, yıllar içinde yenilenirken bugün sneaker dünyasının kurallarını değiştiren, oldukça şık yüzüyle sokak giyiminin ayrılmaz bir parçası olmaya devam ediyor.

Geçmişten ilham alınarak tasarlanan ve güçlü bir klasik olan Club C, Reebok’ın en sevilen modellerinden biri olarak farklı renk seçenekleriyle ve 445 TL fiyatıyla perakende noktalarında satışta.

Reebok hakkında:

Boston, MA, ABD merkezli Reebok International Ltd., spor ve yaşam tarzı ayakkabıları, giyim ürünleri ve ekipmanları alanında dünya çapında lider bir tasarımcı, pazarlamacı ve distribütördür. Amerikan esinli bir dünya markası olan Reebok, spor malzemeleri sektöründe zengin ve güçlü mirasıyla öncü konumdadır. Reebok, hareketi destekleyen ürünler, teknolojiler ve programlar geliştirir ve potansiyellerini gerçekleştirme yolunda insanlara eşlik etmeye sıkı sıkıya bağlı bir markadır. Fonksiyonel antrenmanlardan, koşu, dövüş antrenmanları, yürüyüş, dans, aerobik veya yogaya; Reebok nerede ve nasıl olursa olsun, sporla ilgilenen tüm tüketicilerle bir bağ kurar. Reebok Classics, markanın fitness mirasını güçlendirir ve spor yaşam tarzı pazarındaki köklerini temsil eder. adidas’ın bir yan kuruluşu olan Reebok, CrossFit ve CrossFit Games’in özel malzeme sağlayıcısı; UFC’nin özel ve asıl global malzeme sağlayıcısı; Reebok Ragnar Relay serisinin ana sponsoru; ve Les Mills’in özel giyim sağlayıcısıdır.

Mabel Matiz’in say

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK