AnasayfaMagazinŞanslı Hayırsever Kazandığı Ödülü Bağışladı

Şanslı Hayırsever Kazandığı Ödülü Bağışladı

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Travel Turkey İzmir 2015 fuarında, hayırsever bir vatandaş, Türk Hava Yolları standında fuar katılımcıları arasında yapılan çekilişte kazandığı yurt dışı bilet ödülünü geri bağışladı.

Ödüle hak kazanan Denizli Lavin Otel’in Satış ve Pazarlama Müdürü Nurettin İyice, sağlık sorunlarından dolayı yurt dışına çıkması gereken, ancak maddi durumu yerinde olmayan bir hastaya verilmek üzere THY yetkililerine iade ettiği ödüle ilişkin yaptığı açıklamada; “Seyahatlerimin büyük bir bölümü, iş seyahati olarak gerçekleşiyor. Dolayısıyla, ulaşım ve konaklama masraflarım, yine çalıştığım otel tarafından karşılanıyor. Yılda birkaç kez özel seyahat de ediyorum ve biletimi alabilecek ekonomik güce sahibim. Sağlık sorunu nedeniyle yurtdışına çıkmak zorunda olan, fakat maddi durumu elvermeyen birileri illa ki vardır. THY yetkililerinden ricam; kendilerinden kazanmış olduğum yurt dışı bilet ödülünü, belirttiğim koşullar dahilinde bir kişiye vermelerinden yanadır. Bu beni, kazandığım ödülden çok daha fazla mutlu edecektir. Umarım birilerine mesaj olur ve bu tür sorunlara duyarlılık artar.” sözlerine yer verdi.

THY İzmir Satış Yöneticisi Ayça Yornuk, Türk Hava Yolları olarak ilgili sağlık kurumlarıyla en kısa zamanda iletişime geçileceğini ve talebin gerçekleşmesini sağlayacaklarını belirtti.

Yurtiçi Kargo'ya Bi
Avfest Dergisi 15 Oc

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.