AnasayfaMagazinSeren Serengil’den İddialı Açıklamalar

Seren Serengil’den İddialı Açıklamalar

Ünlü sanatçı Seren Serengil, Anneler Günü’nü annesi Nevin Serengil ile birlikte Antalya’da kutladı.

Banu Noyan organizasyonuyla Antalya’nın en çok ziyaret edilen alışveriş ve yaşam merkezi Migros AVM’de düzenlenen Anneler Günü etkinliğine katılan Seren Serengil bomba açıklamalar yaptı.

Annesiyle ilişkilerinden bahseden Seren Serengil, “Annemin benden tek şikayeti; kendime göre bir eş bulamadım. Çünkü onun kriterlerindeki eş daha dünyaya gelmedi” dedi.

“Damat önemli”

Bugüne kadar kızı Seren Serengil’in yaşadığı evliliklere sıcak bakmayan Nevin Serengil de bunun üzerine hayalindeki damat adayını açıkladı. Anne Serengil, “Ben yaşadığım sürece onun arkasında dağ gibiyim. Benden sonra da onun arkasında benim kadar sağlam duracak birini istiyorum” deyince büyük alkış aldı.

Seren Serengil’in 3 aydır birlikte olduğu Özay Bakır ile henüz tanışmadığını söyleyen Nevin Serengil, “Tanışmadığım için hiçbir şey söyleyemem. Ancak tanıştıktan sonra bir fikrim olabilir” dedi.

Bu sözler üzerine Seren de “Annem çok sevecek diye düşünüyorum. Çünkü çok efendi çok düzgün. O da çok iyi yetiştirilmiş bir çocuk” diye konuştu.

Bir ara sevenlerinin yanına giden Seren Serengil, “Sizlerle bir arada olmak beni her zaman çok mutlu ediyor. Sizleri çok seviyorum. Yorumlarınızı her zaman dikkate alıyorum” dedi. Keyifli sohbetin yanı sıra şarkılarıyla da Anneler Günü’ne renk katan Seren Serengil’in şarkılarını yüzlerce kişi hep bir ağızdan söyledi.

Betül Demir ‘Deli
MOİ Sahne’de Bu H

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.