AnasayfaBültenlerSERTAB’ın müzikali yeni sezonda Zorlu PSM’ye taşındı

SERTAB’ın müzikali yeni sezonda Zorlu PSM’ye taşındı

İlk gösteri 11 Eylül’de! Son iki yıldır izleyicilerini zamanda bir yolculuğa çıkaran Sertab’ın Müzikali, yeni sezonda Zorlu PSM’de. Uzun süre hafızalarda yer edecek müzikalin ilk gösterisi olan 11 Eylül için biletler satışa çıkıyor.

Zorlupsm.com ve PSM sosyal medya hesaplarından, tüm sezon programının detayları takip edilebilecek. Müzikal, yenilenen koreografisi, yeni şarkılar ve etkileyici yeni ışık tasarımıyla izleyiciyle buluşacak.

27 yıldır içimize işleyen sesiyle, birçok anımıza eşlik eden Sertab Erener, iki yıl önce hayata geçirilen Sertab’ın Müzikali’yle birlikte, sezon boyunca dünyaca ünlü müzikallere ev sahipliği yapan Zorlu PSM’de olacak.

Müzikale Broadway’den ışık tasarımcısı

Müzikalin Beyhan Murphy tarafından koreografileri bu yıl Zorlu PSM’ye özel olarak yenileniyor. Bir yandan, 1967’den bugüne 200’den fazla Broadway yapımında ışık tasarımcısı olarak çalışan, Tony ödüllü Ken Billington Sertab’ın Müzikali için ilk defa Türkiye’ye gelecek ve gösterinin ışıklarına kendi dokunuşunu katacak.

Sertab’ın Müzikali, izleyenlere geçmiş zamandaki halini hatılatacak, “duyunca seni hatırlayacağım” diye düşündüren şarkılarıyla aslında her anımızda Sertab’ın sesi yanımızdaymış gibi hissettirecek bir performans ile seyircilerini Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde ağırlayacak. Geçtiğimiz yıllarda 90’lar ve 2000’ler temaları ile iki bölüm halinde izleyicisine kucak açan müzikal bu sene tıpkı bir zaman makinası gibi izleyenlere farklı melodiler ve tarihler arasında yolculuğa çıkaracak.

11 Eylül 2019 gösterisinin biletleri, Biletix’te ve Zorlu PSM gişelerinden satışa çıkıyor! Gelecek gösterilerin biletleri ise Biletix, Zorlu PSM gişeleri ve Zorlu PSM sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.

1. Kategori: Tam: 286 TL – Öğrenci 247 TL

2. Kategori: Tam: 242 TL – Öğrenci 209 TL

3. Kategori: Tam: 198 TL – Öğrenci 171 TL

4. Kategori: Tam: 154 TL – Öğrenci 133 TL

5. Kategori: Tam: 110 TL – Öğrenci 95 TL

6. Kategori: Tam: 66 TL – Öğrenci 57 TL

Zorlu PSM hakkında;

Zorlu Performans Sanatları Merkezi (PSM), 6 yıldır olduğu gibi sanatseverin heyecanına bu sezon da yeni isimlerle birlikte ortak oluyor! Kültür sanat ve eğlence hayatının buluşma noktasına dönüşen PSM; Amfi’de güzel müzik, yemek ve içecek eşliğinde, sabırsızca etkinlik saatini bekleyenleri; sahneye girdiği zamanki heyacanını gizleyemenleri; etkinlik sonrasında gülümseyen yüzleri ve birbirinden değerli sanatçıları ağırlıyor. PSM, sanata gönülden bağlı, yaklaşık 150 çalışanıyla birlikte yenilenmeye ve sürprizler sunmaya devam ediyor. Festivallerden, Broadway müzikallerine; yerli ve yabancı konserlerden, tiyatro oyunlarına; bir çok sanatseveri ağırlayan, 2.200 koltuk kapasiteli Turkcell Sahnesi, yine aynı sahnede oluşturduğu yeni “Sahne Üstü Ayakta” konseptinde eş zamanlı 3.200 kişi ağırlarken, hem oturmalı hem ayakta konser izleme imkanı sunan “Hibrid”düzenle ise kapasitesini 4.200’e kadar çıkarabiliyor. Zorlu PSM’nin genç ve dinamik yüzü olan, 800 kişi kapasiteli %100 Studio, festivallerde özgün performanslara, tiyatrolara, konserlere ve birçok unutulmaz etkinliğe ev sahipliği yapan, 700 kişi kapasiteli Turkcell Platinum Sahnesi, Zorlu PSM’nin en sevilen yerleri arasında gelen ve yaz-kış ayrımı yapmaksızın sanatseverlerle dolu olan 1.000 kişi kapasiteli Amfi, geçtiğimiz sezon açılmasına rağmen kendine çokça müdavim edinen 110 kişi kapasiteli caz ve komedi kulübü Touché, etkileyici atmosferi ve aurasıyla farklı çeşitlerde etkinliklere ev sahipliği yapan Sky Lounge, iddialı ama misafirlerini evinde hissetirecek lezzetli menüsü ve ortamı ile CHEERS, yeni sezonunda da heyacanına eşlik ediyor.

Yeni üyeler, 911 Ca
Ayla Çelik bu kez d

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK