AnasayfaAlışverişSevenStyles mobilya mağazasının mağduru olan ünlü danışman veryansın etti!

SevenStyles mobilya mağazasının mağduru olan ünlü danışman veryansın etti!

SevenStyles adlı internet mobilya mağazası ünlü danışmanı mağdur etti!

Hepsiburada.com alışveriş sitesinde satış yapan Elazığ ilinde bulunan SevenStyles isimli mağazadan köşe kitaplık satın alan Abdullah Koçoğlu, namı diğer Joker Abdul; “SevenStyles adlı mobilya mağazanın yaşattığı rezalet, nitelikli dolandırıcılık değil ise nedir?” diye isyan etti.

Sipariş aşamasında ürünün niteliğini teyit etmek için, SevenStyles mağaza yetkilileri ile Hepsiburada.com alışveriş sitesi üzerinden yazışma gerçekleştirdiğinin altını çizen Koçoğlu, “Taleplerimi özellikle belirtmeme rağmen, alay eder gibi kusurlarla dolu bir ürün gönderdiler!” dedi.

Koçoğlu, kamuoyunda oluşabilecek olası mağduriyetlere tedbir sağlaması için, basına yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Hepsiburada.com e-ticaret sitesinde satış yapan SevenStyles isimli mağazadan 275 lira değerinde 5 raflı köşe kitaplık satın aldım. ‘Değerinde’ ifadesini kullandığıma bakmayın, değeri 100 lira bile etmez. Zira, model popüler ancak, olması gereken kalitedeki muadilleriyle alakası bile yok. Kaplamaları son derece özensiz yapıştırılmış, eski milatlı vida ile monte edilebilen, üzeri çizikler ve bant lekeleri ile kaplı, içerisinde ürün kurulumuna ilişkin tek bir talimat notu bile bulunmayan yanı sıra videodaki görüntülerden de anlaşılacağı gibi TEŞHİR ÜRÜNÜ olarak kullanılmış bir malı söküp yollamışlar. Anlayacağınız, piyasada satışı revaçta olan söz konusu ürünün kötü versiyonunu imal edip, fotoğraf aldatmacası ile bana itelediler. Tabi ki, ürünü derhal noksansız bir şekilde paketledim, iade talebi oluşturarak geri göndereceğim. Gönderince sorunum çözülecek mi? Tabi ki, hayır! Bana kaybettirdikleri zamanı telafi edemezler. Çünkü, kitaplığın dekor olarak kullanılacağı reklam çekimini iptal etmek durumunda kaldım. Bu bilgileri, benim gibi başkaları da aynı mağduriyetten nasibini almasın diye kamuoyu yararına paylaşıyorum. Siz, siz olun; SevenStyles isimli bu mağazadan alışveriş yaparken 5 kez düşünün!”

Trendyol, trendyol.c

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK