AnasayfaMagazinciler BirliğiSevginizi Anlatmanın En Kestirme Yolu

Sevginizi Anlatmanın En Kestirme Yolu

EV ALMA PARFÜM AL

Chanel 5 | 234 Dolar

Chanel 5 dünyanın en popüler parfümlerinden biri, sadece fiyatından dolayı değil, bileşimi de çok ünlü. Çiçek kokusu olarak nitelendirilen parfümün içeriğini Chanel’in kimyagerleri sır gibi saklıyor. İlk versiyonu 1921’de piyasaya sürülen parfüm, Asya’dan Amerika’ya kadar birçok ülkeye ihraç

Shalini | 900 Dolar

Shalini’nin bu özel ürününde sümbül, sandalağacı kokularının vanilya ile bileşimini bulabilirsiniz. Ünlü parfüm üstadı Maurice Roucel kokunun mucidi. Maurice Roucel önceden de ünlü Tocada serisini, 24 Foubourg, Musc Ravageur, ve Iris Silver Mist gibi ünlü kokuların da yaratıcısı.

Caron’s Poivre | 2.000 Dolar

Karanfil ekstratının baharat kokularıyla bileşimi olan koku uniseks olarak kullanılabilir. Eğer 2000 doları vermeye hazırsanız, şişesini biriktirmeyi unutmayın. Şişe tamamen kristal ve üzerine altın kaplamaya sahip.

Ralph Lauren Notorius | 3.540 Dolar

Özellikle Harrods perakende şirketinden satılan parfümün her bir şişesi sanat eseri. özel bir formüle sahip. Parfümü ilk tanıtan kişi Fransız model Laetitia Casta.

Les Larmes Sacrées de Thebes | 6.800 Dolar

Mısır’a has kokulardan, Piotenk biberinden ve Diğer baharatları içeriğinde taşıyan parfüm, birçok ünlünün tercihi. Çanta boyu ve büyük boy olmak üzere iki çeşidi var. Küçük şişe sadece 0.5ml ve 30 dolar.

Bolt of Lightning | 765 dolar 

Joel A. Rosental 4 notadan oluşuyor ; kırmızı çilek, hezaren çiçeği, yeşil bitkiler. El yapımı bir şişede müşterilere sunuluyor ve Paris’te sadece 2 butikte satılıyor.

Joy Perfume by Jean Patou & Henri Alméras | 800 dolar

Dünyanın en yoğun çiçek kokusu olarak bilinen parfümün 30ml’si 800 dolar. Şişe sadece 30 ml olabilir ama içeriğinde onlarca nota var. Bunlardan bazıları : Yılang yılang, 30’dan fazla gül kokusu, ve tuberose ..

Annick Goutal | 1.500 Dolar

Annick Goutal bir model, aynı zamanda da yetenekli bir piyanist. Birçok çiçek notasını birleştirirp tek bir parfüm şişesine sığdırıp harikalar yaratabilecek bir kokunun da tasarımcısı. Sicilya limonunu, üzüm ekstraktını ve serviyi de harmanlayınca parfüm taze bir hava sunuyor.

Hermes 24 Faubourg | 1.500 Dolar

Maurice Roucel ve Bernard Bourjois parfümün tasarımcıları. Kristal şişesinin içinde portakal, Hiacynth ekstraktı, yılang yılang, bergamot, gardenya, vanilya ve amber kokuları saklı. Hermes 1995’ten beri parfümün dağıtımını üstlendi.

Clive Christian | 215.000 Dolar

Tasarımcısı sadece 10 şişelik dağıtım gerçekleştiriyor. Kakule, bergamut, limon, karanfil ve asilbent parfümün içeriğini oluşturuyor. Elmas şişeye sahip parfüm, muhtemelen dünyanın en pahalı kokusu.

Kim Bu Güzeller

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK