AnasayfaKonaklamaSix Senses Kaplankaya’da aile boyu tatil

Six Senses Kaplankaya’da aile boyu tatil

Ege’nin eşsiz doğasında yer alan Six Senses Kaplankaya’da bütünsel sağlık ve sürdürülebilirlik anlayışı konaklama deneyiminin her aşamasında misafirlere yaşatılıyor. Bu anlamda Six Senses grubunun çocuklara özel öncü programı “Grow With Six Senses” ile aileleriyle birlikte tatil yapan çocuk misafirler de sağlıklı ve dengeli yaşamın tüm boyutlarını eğlenceli ve öğretici aktivitelerle keşfediyor, bilgilenirken yeteneklerini geliştirme imkanı buluyor.

Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimine katkı sağlamaya önem veren Six Senses Kaplankaya, miniklerin doğayla, kendileriyle ve çevreleriyle bağ kurmasını sağlayacak, çevre bilincini arttıran aktivitelerle sezonu karşılıyor. Hem otel içinde hem de küçük kumsal koyunda yer alan “Grow With Six Senses” çocuk kulüpleri, eğitici ve eğlenceli pek çok aktiviteyi bir arada sunuyor.

Yaz tatili boyunca Six Senses Kaplankaya, aile tatilini tercih edenler için birçok farklı seçenek öneriyor. Otelde hem yetişkin, hem de çocuklar için oluşturulan özel programlarla her yaş grubunun keyif alacağı doğa ve wellness aktiviteleri ve yaratıcı atölye etkinlikleri sunuluyor. Çocukların çevre bilincini yükseltmeye ve doğayla kurdukları bağı kuvvetlendirmeye yönelik fidan dikmekten, çocuk yogasına, doğal malzemelerle boyamadan, kağıt geri dönüşümüne kadar birçok keyifli etkinliği pedagoji eğitimi almış uzmanlar önderliğinde çocuklarla buluşturuyor. Miniklere faydalı bilgi, oyun ve eğlence dolu bir dünyanın kapılarını açan Six Senses Kaplankaya, bu sebeple anne ve babaların tatilde öncelikli tercihi oluyor. Otelin bünyesinde bulunan basketbol, voleybol ve tenis kortları ise çocukların bu sporları aileleriyle birlikte yapmalarına olanak sağlıyor.

Küçük yaşlarından itibaren çocukların doğayla, çevreleriyle ve aileleriyle bağ kurmasını, yerel kültürü tanıma ve sürdürülebilirlik bilincini kazanmasını destekleyen “Grow With Six Senses” aktiviteleriyle yaz sezonunda miniklere Six Senses Kaplankaya’da eşşiz bir keşif deneyimi sunuyor. Ayrıca Six Senses Spa’da çocuk yogası ve meditasyonunu içeren özel bir terapi ve bakım menüsü de sunuluyor.

Zorlu PSM’de bu ha
Jennifer Lopez ‘Re

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK