AnasayfaMekanSonbahar Sendromunuzu Ela Maçka’da Atın

Sonbahar Sendromunuzu Ela Maçka’da Atın

GERÇEK BİR RUM MEYHANESİ ELA MAÇKA

Damağınızda eşsiz lezzetler, kulağınıza çalınan melodiler ile mekanı çevreleyen duvar resimleri size tam bir ada ortamı sunuyor Ela Maçka’da. Maçka Parkı’nın üzerindeki konumuyla, mekandaki huzur daha da destekleniyor.

SONBAHAR SENDROMUNUZU ELA MAÇKA’DA ATACAKSINIZ

Özellikle Sonbahar’ın yüzünü gösterdiği şu günlerde, herkesin coşmaya, geride kalan enerjisini tekrardan yakalamaya ihtiyacı var. Sendromun reçetesi iki kelimeden oluşuyor, Ela Maçka!

ADADAKİ EVİNİZİN ARKA BAHÇESİNE HOŞ GELDİNİZ

Ela Maçka, tipik bir Yunan meyhanesi. İçeri girildiğinde ilk göze çarpan duvarlarındaki üç boyutlu manzara resimleri. Birbirine bakan iki ayrı bölümden oluşan, ahşap masa ve sandalyelerinde mavi ile beyazın buluştuğu bir yer Ela Maçka. Bu sıcak ve samimi ortamda, mekanın işletmecileri, misafirlerini adadaki evlerinin arka bahçesinde hissettirmek istercesine her türlü detayı düşünmüşler adeta.

DJ PERFORMANSLARI, YUNAN SANATÇILAR ve MUHTEŞEM ORKESTRA

Ela Maçka‘nın misafirleri, İstanbul’a gelen Yunanlılar, bu şehirde yaşayanlar ve bu kültürü yaşamaktan keyif alanlardan oluşuyor. Otopark ve vale hizmeti mevcut, yaz aylarında üzeri tamamen açık olan 190 kişi kapasiteli mekan, kış aylarında ise 220 kişilik kapalı salonuyla hizmetine devam ediyor. Kış aylarında ise sürpriz Yunan sanatçılar ve DJ´ler olacak. Gelin, Ela Maçka’da, ortamın, yemeğin, sohbetin tarifsiz tadıyla felekten bir gece çalın!

Otantik yeni dekoru, rahat ve huzurlu aile ortamı, kendine özgü mutfak anlayışı ve tecrübeli servis personeli ile sizleri ağırlamaktan büyük onur duyar.

Sosyete, sanat ve cemiyet hayatından tanınmış isimleri de ağırlayan mekanın patronu Murat Serenoğlu‘na, böylesine pozitif, keyifli, dinamik ve butik bir mekanı İstanbullularla buluşturduğu için, Magazinciler Birliği adına teşekkür ediyoruz.

ADRES: Abdi İpekçi Cad. Maçka Demokrasi Parkı No:3 (Avea Genel Müdürlüğü karşısı)

REZERVASYON | BİLGİ: (0 212) 232 22 71

ELA MAÇKA Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın!

Ameliyatsız Tedavi
Hakan Küçükbay Ç

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK