AnasayfaMagazinSosyal Medya Magandaları Terör Estirdi

Sosyal Medya Magandaları Terör Estirdi

Avfest Dergisi Genel Yayın Yönetmeni olan, aynı zamanda Guinness Dünya Rekorlu Yazar Abdullah Koçoğlu’nun sayfasında yayınladığı ironik değer taşıyan dörtlüğe, Oğuzhan Erdoğan ve Hayriye Demirkıran isimli provokatör magandalar tarafından çirkin saldırı gerçekleşti.

Koçoğlu, magandaların kamuoyuna açık halde alenen yazdığı küfürlerle ilgili resmi Facebook sayfasından yaptığı açıklamada, “Ülkemizde çeşitli kültür seviyelerinde insanlar var. Herkesin bizleri ya da sanatı anlamasını bekleyemeyiz. Yazılanlara, çizilenlere, bu ve benzer saldırılar olacaktır. Geçmişte olduğu gibi, bu şahıslara ilişkin de; kayıt altına aldığımız, hakaret, tehdit içeren mesajları ile birlikte ilgili mercilere bildirimleri yapacağız. Değerli şirket avukatımız Abdullah Serdar Önür’a, hukuksal süreci başlatması için gerekli talimatlar geçildi. Saldırganlar, Türkiye Cumhuriyeti yasalarının takdir ettiği cezayı alacaklardır.” dedi.

Oğuzhan Erdoğan isimli şahsın Facebook üzerinde paylaştığı fotoğraflarda, tüfeklerle ve fişeklerle olan görüntülerine rastlandı.

Magazin Gazetecileri Birliği | magazincilerbirligi.com olarak bize düşen; Basının haber verme hakkı gereği kamuoyunu aydınlatmak ve gereği halinde durumu yukarıda geçirildiği veçhile ilgili mercilere bildirerek takdirlerini beklemektir. Haberlerde adı geçen herkesin cevap ve düzeltme hakkı mahfuzdur.

Magazin Gazetecileri Birliği | magazincilerbirligi.com‘da yayımlanan haberler, Anayasa’nın 28. ve 5187 sayılı Basın Yasası’nın 3. maddesinde ifadesi bulunan, BASININ HABER VERME HAKKI, GERÇEKLİK, GÜNCELLİK, KAMU YARARI, TOPLUMSAL İLGİ Vs. içerikleri İHLAL ETMEDEN yapılır.

Usta'dan Güzel Sunu
Fenomen Televizyoncu

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.