AnasayfaMagazinSosyetede Yeni Trend ‘Mehmet Ali Taştan’

Sosyetede Yeni Trend ‘Mehmet Ali Taştan’

Özellikle Avrupalı Top Modeller tarafından tercih edilen form tutmaya yönelik metodu Türkiye’ye getiren antrenör Mehmet Ali Taştan, sosyetik hanımların gözdesi oldu.

Taştan yaptığı açıklamada, “Yazın son bulmasıyla birlikte, düzensiz beslenme ve hareketsizlik kilo alımına ya da mevcut formun bozulmasına sebebiyet veriyor. Zaman ve imkan bulabilen bireyler soluğu spor salonlarında alırken, yoğun yaşayan kesim eli kolu bağlı kaderine boyun eğmek zorunda kalıyor. Yaz mevsimi yaklaşınca da herkesi alıyor bir panik hali. Haliyle sonbahar ve kış ayının rehavetiyle alınan kilolar ve bozulan fizik, doğru yöntem uygulanmaz ise deforme olduğu hızda toparlanamıyor. İşte bu noktada uluslararası standartlarda bir uygulama olan, yurt dışında edindiğim tecrübe ile harmanladığım “Mehmet Ali Taştan’la Uzaktan Eğitim” seansları devreye giriyor. Özellikle Avrupalı Top Modeller tarafından tercih edilen sistem sayesinde, formsuzluk hali ve kilo alımına yönelik problemler 2 ila 5 hafta içinde yerini mükemmel bir fiziğe bırakıyor. Üstelik interaktif olarak tamamlanan uygulama son derece ekonomik ve sembolik bir rakam karşılığında gerçekleşiyor.” dedi.

Hızlı değişim programı nedir?

Başlamaya karar verdiğinizde sizi tanımak için gerekli olan vücut, yaşam, sağlık bilgileri talep edilerek hedefe uygun özel bir egzersiz programı ve beslenme planı hazırlanıyor. Egzersizler, uygulanacağı alana göre farklılık gösteriyor ve uygulamalar video ile destekleniyor. Yanı sıra daima danışabileceğiniz bir koçunuz olduğunu unutmayın. Her şey kontrol altında ilerliyor ve sistem kusursuz işliyor. Ayrıca, tüm sorular Whatsapp iletişimiyle anında cevaplanarak interaktif iletişim ile sorunların giderilmesi sağlanıyor.

Mehmet Ali Taştan kimdir?

Mehmet Ali Taştan, atletizm yaptıktan sonraki eğitmenlik yılı boyunca İstanbul’da toplamda 11 önemli kulübün antrenörlüğünü yapmıştır. Birçok ünlü dizi oyuncusu, iş kadını ve sanatçının yaşam koçluğunu da yöneten ünlü antrenör, personel training, pilates, reformer, bölgesel zayıflama, karın ve kalça egzersizleri, yağ yakımı, kilo alma-verme, fonksiyonel antrenman, vücut geliştirme, anatomi ve duruş bozuklukları, sakatlık egzersizleri ve beslenme programı ile bireysel ya da grup dersleri hakkında uzman konumdadır.

Akademik düzeydeki eğitimini İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’nda tamamlayan eğitmen, Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu 2. kademe, uluslararası personel trainer ve fitness eğitmenliği, the plates coach, mat ve mini ball, gymball theraband, studio group cyling eğitmenliği, uluslararası group functional eğitmenliği, uluslararası bosu pt eğitmenliği, uluslararası cardio eğitmenliği belgelerine ve İstanbul Üniversitesi Pedagojik Formasyon Sertifika Programı eğitmenliğine sahiptir. Yoğun ve yanlış tekniklerle zamanı ve çabayı boşa harcamak yerine sporu eğlenceli ve nokta atışı haline getirmeyi seven şöhretli hoca, kısa zamanda büyük ve uzun vadeli sonuçlar alabilmeniz için, eğitim ve tecrübesini interaktif ortamda sizlerle paylaşıyor.

En önemli husus ise öğrencilerine zaman kaybı yaşatmadan hedefe odaklı %100 başarı garantisi veriyor.

Facebook'tan Skandal
Kara Cuma gitti, Ak

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.