AnasayfaMagazinciler BirliğiSosyetik Güzeller Eğitime Katkı İçin Podyuma Çıktı

Sosyetik Güzeller Eğitime Katkı İçin Podyuma Çıktı

ÜNLÜ MODACI HALUK ŞENBAYRAK’TAN BİR TAŞLA İKİ KUŞ

Fashion VIP Dergisi tarafından düzenlenen ve geliri Türk Eğitim Vakfı’na bağışlanan defilede, ünlü modacı Haluk Şenbayrak‘ın kreasyonu ve şovu izleyenleri büyüledi. Ünlü modacı tasarımlarıyla göz doldururken, eğitime destek vermeyi de ihmal etmedi.

ÜNLÜ ANNELER VE ÇOCUKLARI PODYUMDA

Defilenin can alıcı noktası olan içerik konsepti, tanınmış güzelleri ve annelerini podyumda bir araya getirdi. Ünlü modacının hazırladığı modelleri sunan çiçeği burnunda mankenler arasında, Adana’nın tanınmış aile eşrafından sosyetik güzel Göksenin Buğdaycı da vardı. Gelinlik 10 üzerinden 10 numara, sunum da bir o kadar tamamlayıcı nitelikte olunca, izleyenlere “gel de bakma” dedirtti. Podyumda Haluk Şenbayrak’ın yetenekli asistanı Mustafa Üvez‘in eşlik ettiği Göksenin Buğdaycı’nın giydiği gelinlik, keza ünlü modacının marifetli ellerinden çıkmış ve görünen o ki, güzelimize de pek yakışmış.

Küçük hareketlerle büyük görsellik yakalayabilen marjinal çizgideki Adanalı modacı, yine yaptı yapacağını ve uzun zaman akıllardan çıkmayacak bir ilke daha imza attı.

Adres: Cemal Paşa Mah. Gazipaşa Blv. Yılmaz Ap. Kat:1 Daire: 3 | ADANA-Seyhan
Tel: 0322 459 65 95

Murat Boz'dan Erkeğ
Güneşi Değerlendi

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK