AnasayfaMagazinciler BirliğiŞovdo, Dondurmayı Şova Dönüştürüyor

Şovdo, Dondurmayı Şova Dönüştürüyor

2012 yılında yurt dışından getirilen mühendislerle Ar-Ge çalışmaları yürütülen, 2013’te Türk Menşeli kuruluşlarca oluşumu tamamlanan ŞOVDO Firması, dondurmayı ve soğuk gıdaları adeta şova dönüştürüyor. Dünyanın büyük kentlerinde rastlayabileceğiniz nitelikteki ürünleri bir arada sunan boyutları alternatifli stantlar, ‘Kullanım Kolaylığı ve Koşullara Uygunluk Formu’ açısından da mimari şaheser olarak kabul edilebilir.

ŞOVDO‘nun, ‘Şovlu Dondurma, İrmikli Dondurma, Kızarmış Dondurma, Buzlu Meyve Püresi, Fondü, Waffle,   Smoothie ve İçecek Çeşitlerinden oluşan zengin menüsü sayesinde kazanç tablosunun beklenen rakamların üzerinde olması, firmayı tercih noktasında üst sıralara taşıyor. Ürünün bir başka avantajı ise, yerel ve ulusal anlamda yüksek reklam potansiyeline sahip olması ve bunun için ‘Franchising’ verdiği firmalardan ek bedel talep etmemesi.

ŞOVDO Menüsünde yer alan ‘Şovlu Dondurma’nın en büyük özelliği, dondurmanın sıvı formdan katı forma geçişinin müşterinin gözü önünde gerçekleşmesi ve içerisine ilave olunacak taze meyve parçacıklarının, garnitürlerin ve sosların yine keza müşterinin talebi doğrultusunda oluşturulmasıdır.

Sosyete Bodrum'a Ned
Aras Kargo'ya Slogan

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK